|
dzisiaj: 37, wczoraj: 618
ogółem: 7 589 299
statystyki szczegółowe
18 XII 2010
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Młodzików rocznik 2000.i młodsi
w Terespolu
3 miejsce Granicy Terespol
W Turnieju ,który odbył się w dniu 18 grudnia 2010 od godz. 9.00 wystąpiły następujące drużyny:
Szkoła Rez. Olimp. Brześć
Jagiellończyk Biała Podlaska
Orlik 2 Biała Podlaska
Niwka Łomazy
Lutnia Piszczac
Granica Terespol
Niedźwiadek Chełm
TOP 54 Biała Podlaska
Amplus Łuków
BKS Lublin
Kolejność rozgrywania spotkań
1. 9.00 Amplus Łuków - Granica Terespol 0-1
2. 9.15 Jagiellończyk B.P.-Lutnia Piszczac 0-1
3. 9.30 Orlik 2 Biała Podl. - TOP 54 B.P. 0-2
4. 9.45 Niwka Łomazy - Szk.Rez. Brześć 0-1
5. 10.05 Niedźwiadek Chełm - Amplus Łuków 2-0
6. 10.20 BKS Lublin - Jagiellończyk B.P. 3-0
7. 10.35 Granica Terespol - Orlik 2 B.P. 1-0
8. 10.50 Lutnia Piszczac - Niwka Łomazy 0-0
11.05 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
11.20 TOP 54 Biała Podl. - Niedźwiadek Chełm 2-1
11.35 Brześć - BKS Lublin 1-0
11.50 Amplus - Orlik 2 B.P. 0-2
12.05 Jagiellończyk B.P. - Niwka Łomazy 0-2
12.25 Granica Terespol - TOP 54 B.P. 1-3
12.40 Lutnia Piszczac - Brześć 0-5
12.55 Niedźwiadek Chełm - Orlik 2 B.P. 0-1
13.10 BKS Lublin - Niwka Łomazy 0-0
13.25 Amplus Łuków - TOP 54 B.P. 1-0
13.45 Jagiellończyk B.P. - Brześć 0-3
14.00 Granica Terespol - Niedźwiadek Chełm 2-0
14.15 Lutnia Piszczac - BKS Lublin 0-5
==============================================
14. 30 I dr. gr I - II dr gr.II
TOP 54 - BKS 2-1
14.45 I dr. gr. II - II dr. gr. I
Granica - Brześć 0-4
15.05 mecz o IX miejsce
Jagiellończyk- Amplus 0-2 karne
15.20 mecz o VII miejsce
Orlik2 - Lutnia 1-0
15.35 mecz o V miejsce
Niwka - Niedźwiadek 0-1
15.50 mecz o III miejsce
BKS Lublin - Granica 2-2 karne 1-2
16.10 mecz o I miejsce
TOP 54 - Brześć 0-1
=====================================================
1. miejsce
Szkoła Rezerw Olimpijskich Brześć
========================================================
2. miejsce
TOP 54 Biała Podlaska
=========================================================
3. miejsce
Granica Terespol
==========================================================
4. miejsce
BKS LUBLIN
=========================================================
5. miejsce
Niedźwiadek Chełm
6. miejsce
Niwka Łomazy
7. miejsce
Orlik 2 Biała Podlaska
8. miejsce
Lutnia Piszczac
9. miejsce
Amplus Łuków
10. miejsce
Jagiellończyk Biała Podlaska
G R A T U L A C J E
Cresowia zrezygnowała bedzie BKS Lublin i Niedzwiadek Chełm
s
Kolejność 1Brześć 2Piszczac 3Granica
4Jaga 5Niwa 6Orlik 7BKS 8ŁUKÓW 9Chełm 10TOP 54
PISZCZAC-BRZEŚĆ na kogo stawiacie
mam już wynii 48% dla piszczaca 52% dla brześcia wpis z IP 213.146.48.232
wyniki z 17 grudnia 74% dla piszczaca 26% dla brześcia wpis z IP 213.146.48.232
wyniki meczu o 3 miejsce 90% dla jagielończyka 10% dla granicy wpis z IP213.146.48.232
możecie mi przedstawić skąd macie tak precyzyjnie wyliczone procenty?
i kto to wygra
Do kibiców Granicy pokażcie się że jesteście,bo jakoś na ostatnim Turnieju mało was było?
Wyniki z ostatniej chwili: lutnia-Brześć 0-5 poprawiono wpis z IP213.146.48.232
PRZECIEŻ BRZEŚĆ BY NIGDY WYGRAŁ Z PISZCZACEM wpis z IP213.146.48.232
lutnia-Brześć 3-0 poprawiono przez IP 213.146.48.232
1 dynamo 2 top 3 granica
GRATULACJE :)
wygraliśmy z łukowem
h w d p
0 |
Brak aktywnych ankiet. |