]

• Komentarzy [15]
  • czytano: [2334]

autor: TSP_AVE_GRANICA 2010-09-05 21:43:03

Profil TSP_AVE_GRANICA w Futbolowo brawo rafał ciok, dobry mecz ;) ;) szkoda że w drugiej połowie ta słabo graliśmy, mogliśmy wyżej wygrać;/

autor: ~olo230 2010-09-05 22:09:16

avatar Jaki tam dobry jak sie do pustej bramki nie trafia;) no coz zdarza sie :) ale dzieki.

autor: Luki1992 2010-09-05 23:19:46

Profil Luki1992 w Futbolowo słaba druga połowa jak dostaje sie zjebe w przerwie prowadzac 3:0

autor: ~kibic 2010-09-06 12:35:23

avatar Zagrajcie cały mecz jak pierwsze 25 minut i mamy IV ligę !!!A to że trener jest tak wymagający to wasze szczęście , coś w piłce dzięki temu osiągniecie.

autor: ~KIBIC!!!!!!!!!!! 2010-09-06 13:05:30

avatar Kibic wyyyluzuj. JJ ma licencje wie co robi :)

autor: ~Smiechu Warte 2010-09-06 19:18:09

avatar Ha Ha Ha! IV-ej Ligi to Wy dluuuuuuuuugo nie zobaczycie!podniecacie sie jakas wygrana z Lesovią!

autor: pej1973 2010-09-06 20:06:50

Profil pej1973 w Futbolowo Panowie. Najważniejsze są 3 pkt., kto za kilka tygodni będzie pamiętał w jakim stylu i po jakiej grze. A jeszcze jedno- mamy nowe ławki rezerwowych i sporą ilość kibiców którzy przyszli mimo padającego deszczu- DZIĘKI.

autor: machnos 2010-09-06 20:51:58

Profil machnos w Futbolowo a kto tu mówi o jakiejs 4 lidze człowieku nikt tu sie niczym nie podnieca wiec nie pisz bzdur

autor: ~Lewside 2010-09-07 00:17:00

avatar A co może Twoja druzyna zobaczy? Nie rob z siebie blazna. Zobaczymy co Twoja druzyna zaprezentuje. Pozdro!

autor: ~Smiechu Warte 2010-09-07 20:01:52

avatar Realia sa takie ze Terespol nadaje sie ale na srodek tabeli V ligi! Parczew i Podlasie sa po za zasiegiem!

autor: ~anonim 2010-09-07 21:01:10

avatar gosciu pierdo... głupoty ze az głowa boli! NIE MA DRUŻYNY Z KTÓRA NIE DAŁOBY SIE WYGRAC!!!

autor: ~Smiechu Warte 2010-09-08 11:18:34

avatar szanujmy sie ale nie masz racji! TERESPOL NIE NADAJE SIE NA IV LIGE!PODLASIE! TAK! PARCZEW! TAK! ale nie Terespol nie z tym skladem i nie z tym trenerem. pozdr.

autor: ~kibic 2010-09-08 11:27:46

avatar gościu - jak sam siebie określasz jesteś śmiechu wart!!! - złóż do naszego zarządu ofertę na """grającego trenera""" i mamy IV LIGĘ !!!

autor: ~Smiechu Warte 2010-09-11 13:26:15

avatar pfff! Smiechu Warte! Co jest śmiechu warte? i te pfff

autor: TSP_AVE_GRANICA 2010-09-11 22:39:56

Profil TSP_AVE_GRANICA w Futbolowo nie kłóćcie się bo tego nie potrzebujemy, panie "Smiechu Warte" wypie**alaj z naszej strony i tyle. Spokój.rnPS. Może uda się zebrać parę więcej osób na 13 na mecz, bo będzie doping;) Powodzenia, obyśmy wygrali z Dobryniem:)rn