• autor: Janusz Strzałkowski, 2010-08-29 18:00

Podlasie II Biała Podlaska - Granica Terespol

3-1 (3-0)

( 85 min. Machnowski )

Piłkarze Podlasie II Biała Podlaska zasłużenie wygrali na własnym boisku z Granicą Terespol 3-1.

Po kwadransie gry gospodarze prowadzili już 3-0 po fatalnych błędach naszej defensywy.

Widać było strach i paraliż w nogach u naszych piłkarzy nad lepiej wyszkolonymi technicznie gospodarzami.

W 41 minucie tylko cud uratował nasz zespół od utraty czwartego gola.Pierwsza połowa meczu to zdecydowana

przewaga miejscowych.

W drugiej odsłonie meczu w 50 minucie nasz obrońca Lewczuk stracił piłkę we własnym polu karnym i o mały włos kosztowało by utratą gola.W 65 minucie bardzo groźna akcja gospodarzy pod naszą,ale na szczęście bez powodzenia. W 70 min. Mikiciuk chciał wymusić rzut karny,za co ukarany został żółtą kartką.

W 80 min. znów groźnie pod naszą bramką.

Nasi piłkarze w 85 min. przeprowadzili składną akcję na bramkę przeciwnika.

Jedyny celny strzał w światło bramki w całym meczu oddał Wojtek Machnowski i zdobył honorową bramkę.

Czekamy wszyscy na lepszą skuteczność naszych piłkarzy w następnych meczach

Janusz Strzałkowski

• Komentarzy [21]
  • czytano: [2487]

autor: TSP_AVE_GRANICA 2010-08-29 14:55:07

Profil TSP_AVE_GRANICA w Futbolowo ile kosztują bilety na mecze 2 zespołu podlasia? 2zł

autor: mirek3000 2010-08-30 21:36:47

Profil mirek3000 w Futbolowo Gdzie są wasze komentarze?Chyba jednak będę musiał odblokować komentarze,bo nic się nie dzieje na stronie.Mecz przegraliśmy tylko i wyłącznie ze względu na usztywnienie drużyny w pierwszej połowie.Panowie nie bójcie się drużyn typu "Podlasie"Nasz zespół jest mocny i potrafi z każdym wygrać.Oglądałem mecz na żywo i w powtórce video,uważam,że graliśmy dobrze tylko spięci i bojący się przeciwnika.

autor: machnos 2010-08-30 21:42:32

Profil machnos w Futbolowo Panie Mirku a bramki nie nagrał Pan :-)

autor: mirek3000 2010-08-30 23:01:38

Profil mirek3000 w Futbolowo też tak myślałem,że ze spalonego,ale popatrz gdzie jest piłka a gdzie zawodnik,który strzelił bramkę

autor: mirek3000 2010-08-30 23:05:41

Profil mirek3000 w Futbolowo komu zapisać asystę?

autor: piotr1235 2010-08-30 23:05:57

Profil piotr1235 w Futbolowo przed strzeleniem bramki zawodnik Podlasia na 5m dotyka piłki a nastepnie ten najbliżej bramki znajduje się na pozycji spalonej i strzela bramkę bynajmniej z tej perspektywy, a przy drugiej Jurkowski został w blokach

autor: mirek3000 2010-08-30 23:07:45

Profil mirek3000 w Futbolowo jedyną bramkę dla naszego zespołu muszę poprawić jakość,chciałem szybko to pokazać a wyszła kaszanka i niewyraźny obraz

autor: mirek3000 2010-08-30 23:22:19

Profil mirek3000 w Futbolowo Wojtek zachował zimną krew przy tej akcji,zobaczcie,że strzelił w momencie kiedy bramkarz już prawie leżał

autor: freezby 2010-08-31 12:09:56

Profil freezby w Futbolowo na powtórce widać wyraźnie, że to jednaj bramka samobójcza ;)

autor: Luki1992 2010-08-31 16:32:41

Profil Luki1992 w Futbolowo pierwszy gol strzela zawodink Mateusz Mikiciuka bo nie pokrył go tylko odposcił...

autor: machnos 2010-09-01 08:52:18

Profil machnos w Futbolowo przypatrz sie na 52 sekundzie uwarznie że biała noga kopie piłkę :-)ihihihihihihihihi

autor: mirek3000 2010-09-01 11:39:19

Profil mirek3000 w Futbolowo niedowiarkom mogę przedstawić film z przybliżeniem.Bramka strzelona przez Wojtka w 100%,przeglądałem film w przybliżeniu widząc tylko same nogi i stwierdziłem,że noga biała o ułamek sekundy była szybsza.

autor: freezby 2010-09-01 14:28:41

Profil freezby w Futbolowo jakby Pan mógł wstawić tą powtórkę z samymi nogami to bym bardzo poprosił, bo tutaj na tym filmiku widać niestety, że to bramka samobójcza.

autor: ~olo230 2010-09-01 17:13:44

avatar ale asysta przy bramce Wojtka ekstraklasa!

autor: ~anonim 2010-09-01 20:14:18

avatar nie ekstraklasa tylko ekstraturek

autor: olo230 2010-09-01 20:48:48

Profil olo230 w Futbolowo kto?????? hehe no ekstra ekstra;)

autor: mirek3000 2010-09-01 23:01:21

Profil mirek3000 w Futbolowo myślę,że wprowadzę następną działkę pod nazwą kontrowersje,będą tam nie tylko filmiki typu kto strzelił,ale,również inne dziwne sytuacje w meczu

autor: machnos 2010-09-02 09:31:34

Profil machnos w Futbolowo uwaga uwaga...:-) trening 17,30 na orliku