KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Orzeł CzemiernikiKP Granica Terespol
Orzeł Czemierniki 3:3 KP Granica Terespol
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »

Wyniki A Klasa

OGŁOSZENIA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 116, wczoraj: 859
ogółem: 4 740 550

statystyki szczegółowe

Aktualności

II RUNDA PP BOZPN

  • autor: mirek3000, 2017-08-09 17:10

PUCHAR POLSKI BOZPN

II RUNDA

GRANICA TERESPOL - NIWA ŁOMAZY

4-2(2-1)

Bramki;25', 83' Sawtyruk Łukasz44'

Trochimiuk Łukasz58' Tryczyk Patryk

-----------------

Kartki; Androsiuk Wojciech -    

Breczko Łukasz -    

-------------------

skład;Jurkowski Paweł- Trochimiuk Łukasz, Machnowski Wojciech, Lewczuk Paweł,Lewczuk Marcin (55' Tryczyk Patryk ) Sawicki Mateusz- Trochimiuk Artur(46' Breczko Łukasz ), Demczuk Damian,Pawluczuk Kamil, Demczuk Damian, Sawtyruk Łukasz
 
sporządził.Jurkowski Paweł

13.08.2017 godz.14.00

STADION MIEJSKI W TERESPOLU

--------------

Sędziowie:Łasocha - główny

Miszkiniuk,Tarasiuk M. - liniowi

...

 

 I runda - 6 sierpnia
 
 Unia II Krzywda - wolny los
 
 
Wenus Oszczepalin
1-7
Unia Krzywda
6 sierpnia, 16:00
Polesie Serokomla
3-1
Olimpia Okrzeja
6 sierpnia, 16:00
Bór Dąbie
2-9
Grom Kąkolewnica
6 sierpnia, 16:00
Start Gózd
1-3
ŁKS Łazy
6 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica
2-5
Huragan Międzyrzec Podlaski
6 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ? - Hubert Łukanowski ?, Kacper Chudowolski ?, Igor Paczuski ?, ?, Piotr Wojtczuk ?
Bad Boys Zastawie
3-7
Kujawiak Stanin
6 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ?, ? - Grzegorz Iskra 18, Konrad Kazana 25, Paweł Szlaski 30, Kacper Chromiński 50, Michał Skwarek 60, Arkadiusz Sobiech 75, Mateusz Kąkol 85
Victoria Parczew
0-1
Unia Żabików
6 sierpnia, 16:00
pd.
GLKS Rokitno
1-2
LZS Dobryń
6 sierpnia, 16:00
nieznany ? - Marcin Korneluk ?, Łukasz Demczuk ?
Ar-Tig Huta Dąbrowa
1-10
Orlęta Łuków
6 sierpnia, 16:00
Maciej Gnyszka 9 - Mateusz Wysokiński 4, 39, Piotr Wałachowski 12, Sebastian Sowisz 17, Łukasz Kiryło 24, Damian Soćko 49, 71, 85, Paweł Pietrzak 53 (s), Sebastian Matuszewski 80
Janowia Janów Podlaski
0-5
Niwa Łomazy
6 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski
1-5
Bizon Jeleniec
6 sierpnia, 16:00
Maciej Miszta ? - Michał Botwina ?, Sebastian Grzywacz ?, Patryk Izdebski ?, Dawid Rosłoń ?, nieznany ?
SRG Sławatycze
0-4
Tytan Wisznice
6 sierpnia, 16:00
Adrian Kowalewski ?, Łukasz Semeniuk ?, Grzegorz Makaruk ?, Jarosław Kisiel ?
Orzeł Czemierniki
4-1
LKS Milanów
6 sierpnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska
1-4
Lutnia Piszczac
6 sierpnia, 16:00
pd.
Twierdza Kobylany
1-3
Granica Terespol
6 sierpnia, 16:00
TOP 54 Biała Podlaska
3-0
LZS Sielczyk (Biała Podlaska)
6 sierpnia, 16:00
Lutnia II Piszczac
0-1
GLKS Roskosz-Grabanów
6 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca
1-2
Dąb Dębowa Kłoda
6 sierpnia, 16:00
Az-Bud Komarówka Podlaska
1-1
Młodzieżówka Radzyń Podlaski
6 sierpnia, 16:00
pd. k. 2-4
Wóldom Wólka Domaszewska
3-2
Orkan Wojcieszków
6 sierpnia, 16:00
Perła Dwornia
1-3
Ar-Tig II Huta Dąbrowa
6 sierpnia, 13:00
WKS Wólka Świątkowa
0-3
ULKS Dębowica
6 sierpnia, 16:00
Tur Turze Rogi
3-4
Orlęta Gołaszyn
6 sierpnia, 16:00
pd.
Sokół Krynka
10-0
Orzeł Zalesie
6 sierpnia, 16:00
Unia II Żabików
1-4
Absolwent Domaszewnica
6 sierpnia, 16:00
 

 

 II runda - 13 sierpnia

Młodzieżówka Radzyń Podlaski - Unia Żabików 13 sierpnia, 14:00
TOP 54 Biała Podlaska 2-5 Lutnia Piszczac 12 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Damian Artymiuk ?, ?, Tomasz Kaliszuk ?, ?, Norbert Korzeniewski ?
Dąb Dębowa Kłoda 0-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 sierpnia, 14:00
Granica Terespol 4-2 Niwa Łomazy 13 sierpnia, 14:00
GLKS Roskosz-Grabanów - LZS Dobryń 13 sierpnia, 14:00
w Dobryniu Dużym; GLKS Roskosz-Grabanów gospodarzem / goście zrezygnowali z organizacji meczu
Orzeł Czemierniki 0-2 Tytan Wisznice 13 sierpnia, 14:00
ULKS Dębowica 0-4 Grom Kąkolewnica 13 sierpnia, 14:00
Unia II Krzywda 0-3 Polesie Serokomla 13 sierpnia, 14:00
Ar-Tig II Huta Dąbrowa 0-5 Kujawiak Stanin 13 sierpnia, 14:00
Orlęta Gołaszyn 1-4 Unia Krzywda 13 sierpnia, 14:00
Absolwent Domaszewnica 1-4 Bizon Jeleniec 13 sierpnia, 14:00
Wóldom Wólka Domaszewska - ŁKS Łazy 13 sierpnia, 14:00
Sokół Krynka 0-3 Orlęta Łuków 13 sierpnia, 14:00

 

 
źródło:90minut.pl

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [141]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

AWANS JEST NASZ

OSTATNIA KOLEJKA

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

RUGBY- UNIA BRZEŚĆ/TERESPOL

Czerwiec 2018

ZAMÓW PIZZĘ -

- MENU OBRAZEK PONIŻEJ

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2015

 

 

 

Losowa galeria

Unia Żabików-Granica 17.10.2010
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl