KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • **Trampkarze: Granica - Victoria 12-0 **** M這dzik Grupa 2 : Granica-Twierdza 6-2 ***
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orze Czemierniki - SRG S豉watycze 4:2
  • M這dzie鄴wka Radzy Podlaski - MKS Victoria Parczew 2:2
  • S P L G Rogo幡ica - GLKST Agrosport Le郾a Podlaska 2:1
  • GKS Janovia Jan闚 Podlaski - D帳 D瑿owa K這da 4:0
  • KP Granica Terespol - GLKS Rokitno 3:0
  • KS Twierdza Kobylany - pauza
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolGLKS Rokitno
KP Granica Terespol 3:0 GLKS Rokitno
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

OGΜSZENIA

 

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

OKR癿OWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

20

09-2017

鈔oda

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

pi徠ek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomo嗆
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak u篡tkownik闚
zalogowanych i 1 go嗆

dzisiaj: 76, wczoraj: 1783
og馧em: 4 562 598

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

PP BOZPN Twierdza - Granica

  • autor: mirek3000, 2017-08-04 22:58

PUCHAR POLSKI

BOZPN

Twierdza Kobylany - Granica Terespol

1-3(1-2)

Bramki;
1:0 13' Klekotka B.
1:1 35' Bo速owicz Piotr
1:2 44' Trochimiuk ㄆkasz
1:3 90' Sawicki Mateusz
-----------------

Kartki;Leszczy雟ki B. x2 ó速a (czerwona)Do喚ga H.

x2 ó速a (czerwona)Machnowski W. ó速a ,Pawluczuk K. ó速a

 

--------------------

sk豉d;
Tryczyk Patryk- Trochimiuk ㄆkasz, Machnowski Wojciech (46' DemczukDamian), Lewczuk Marcin, Sawicki Mateusz- Pietrusik Dawid (46'Trochimiuk Artur), Pawluczuk Kamil, Leszcz雟ki Bart這miej, Do喚gaHubert- Szajda Klaudiusz (60' Wasiluk Mateusz ), Bo速owicz Piotr.
sporz康zi.Jurkowski Pawe
----------
 
06.08.2017 godz.16.00

----

S璠ziowie:Pacyna - gówny

Male鎍zuk,P豉ndowski - liniowi

w Kobylanach

OBSADA nr 1/2017/2018

5-6.08.2017

WERSJA ostateczna

I LIGA

Górnik 璚zna

Zag喚bie Sosnowiec

S 17.00

G﹖IOROWSKI

SC

WRÓBEL P.

SMYK

 

 

PUCHAR POLSKI BOZPN - I RUNDA

Wenus Oszczepalin 

Unia Krzywda

N 16.00

WRÓBEL P.

WRÓBEL A.

mecz w Krzywdzie

DOMA垶KI

Polesie Serokomla

Olimpia Okrzeja

N 16.00

SUROWIEC

SZCZUKOCKI

 

ARTEMIUK

Bór D帳ie 

Grom K彗olewnica

N 16.00

xSOCHA

ROLA

 

STANISxWEK

Start Gózd

ζzy

N 16.00

MADO

BOBER

 

MUSIA

Rogo幡ica  

Huragan Mi璠zyrzec P.

N 16.00

SITKOWSKI

HAPONIUK

 

KALISZCZUK

Bad-Boys Zastawie

Kujawiak Stanin

N 16.00

TARASIUK M.

KALISZUK J.

 

IGNACIUK

Victoria Parczew 

Unia 畝bików I

N 16.00

KORSZE

OLICHWIROWICZ

 

SOKOΜWSKI

LZS Dobry

Rokitno

N 16.00

G﹖IOROWSKI

KRASOWSKI

 

S艼ULSKI

AR-TIG Huta D帳rowa I 

Orl皻a ㄆków

N 16.00

SMYK

ZIELANT

 

SZYCHTA

Janowia Janów Podlaski 

Niwa υmazy

N 16.00

KNIGAWKA

BIELECKI K.

 

KISIELEWSKA

Dwernicki Stoczek ㄆk.

Bizon Jeleniec

N 16.00

BIAxCH

列IOCH

 

BANY

S豉watycze 

Tytan Wisznice

N 16.00

JAKUSZKO

BUCH

 

ANDROSIUK

Orze Czemierniki

 LKS Milanów

N 16.00

PASKUDZKI J.

PASKUDZKI P.

 

BRZOZOWSKI

Agrosport Le郾a Podlaska

Lutnia Piszczac I

N 16.00

HRYCIUK

TUR

 

BURDA

Twierdza Kobylany

Granica Terespol

N 16.00

PACYNA

MALE哸ZUK

 

PxNDOWSKI

AP TOP 54 

RED Sielczyk

N 16.00

印ED J.

印ED A.

 

SWEKLEJ

Lutnia Piszczac II

Roskosz Grabanów

N 16.00

DΣGO犴KI

ΣKASZUK

 

PODKA垶KI M.

Rzeczyca

D帳 D瑿owa K這da

N 16.00

RUTKOWSKI R.

GRUSZKA

 

SAWCZUK

KS AZ-BUD Komarówka P.

M這dzieówka Radzy

N 16.00

WIELICZUK

HORDEJUK

 

MALCZUK

Wóldom Wólka Domaszewska 

Orkan Wojcieszków

N 16.00

JAMROWSKI

MIΜSZ

 

BECZEK

Per豉 Dwornia 

AR-TIG Huta D帳rowa II

N 13.00

ZIELANT

SMYK

 

SZYCHTA

Wólka 安i徠kowa

D瑿owica

N 16.00

IGNACIUK

BECZEK

Odwo豉ny

KROPICZ

Tur Turze Rogi

Orl皻a Go豉szyn

N 16.00

MISZKINIUK

MU鬢A

 

MALE哸ZUK J.

Sokó Krynka

Orze Zalesie

N 16.00

TARASIUK P.

CZARNACKI

 

 

 

 I runda - 6 sierpnia
 
 Unia II Krzywda - wolny los

 

 

Wenus Oszczepalin 1-7 Unia Krzywda 6 sierpnia, 16:00
Polesie Serokomla 3-1 Olimpia Okrzeja 6 sierpnia, 16:00
Bór D帳ie 2-9 Grom K彗olewnica 6 sierpnia, 16:00
Start Gózd 1-3 ΘS ζzy 6 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogo幡ica 2-5 Huragan Mi璠zyrzec Podlaski 6 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ? - Hubert ㄆkanowski ?, Kacper Chudowolski ?, Igor Paczuski ?, ?, Piotr Wojtczuk ?
Bad Boys Zastawie 3-7 Kujawiak Stanin 6 sierpnia, 16:00
nieznany ?, ?, ? - Grzegorz Iskra 18, Konrad Kazana 25, Pawe Szlaski 30, Kacper Chromi雟ki 50, Micha Skwarek 60, Arkadiusz Sobiech 75, Mateusz K彗ol 85
Victoria Parczew 0-1 Unia 畝bików 6 sierpnia, 16:00
pd.
GLKS Rokitno 1-2 LZS Dobry 6 sierpnia, 16:00
nieznany ? - Marcin Korneluk ?, ㄆkasz Demczuk ?
Ar-Tig Huta D帳rowa 1-10 Orl皻a ㄆków 6 sierpnia, 16:00
Maciej Gnyszka 9 - Mateusz Wysoki雟ki 4, 39, Piotr Wa豉chowski 12, Sebastian Sowisz 17, ㄆkasz Kiry這 24, Damian So熥o 49, 71, 85, Pawe Pietrzak 53 (s), Sebastian Matuszewski 80
Janowia Janów Podlaski 0-5 Niwa υmazy 6 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek ㄆkowski 1-5 Bizon Jeleniec 6 sierpnia, 16:00
Maciej Miszta ? - Micha Botwina ?, Sebastian Grzywacz ?, Patryk Izdebski ?, Dawid Ros這 ?, nieznany ?
SRG S豉watycze 0-4 Tytan Wisznice 6 sierpnia, 16:00
Adrian Kowalewski ?, ㄆkasz Semeniuk ?, Grzegorz Makaruk ?, Jaros豉w Kisiel ?
Orze Czemierniki 4-1 LKS Milanów 6 sierpnia, 16:00
Agrosport Le郾a Podlaska 1-4 Lutnia Piszczac 6 sierpnia, 16:00
pd.
Twierdza Kobylany 1-3 Granica Terespol 6 sierpnia, 16:00
TOP 54 Bia豉 Podlaska 3-0 LZS Sielczyk (Bia豉 Podlaska) 6 sierpnia, 16:00
Lutnia II Piszczac 0-1 GLKS Roskosz-Grabanów 6 sierpnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-2 D帳 D瑿owa K這da 6 sierpnia, 16:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 1-1 M這dzieówka Radzy Podlaski 6 sierpnia, 16:00
pd. k. 2-4
Wóldom Wólka Domaszewska 3-2 Orkan Wojcieszków 6 sierpnia, 16:00
Per豉 Dwornia 1-3 Ar-Tig II Huta D帳rowa 6 sierpnia, 13:00
WKS Wólka 安i徠kowa 0-3 ULKS D瑿owica 6 sierpnia, 16:00
Tur Turze Rogi 3-4 Orl皻a Go豉szyn 6 sierpnia, 16:00
pd.
Sokó Krynka 10-0 Orze Zalesie 6 sierpnia, 16:00
Unia II 畝bików 1-4 Absolwent Domaszewnica 6 sierpnia, 16:00

 

 

 II runda - 13 sierpnia

 

 

M這dzieówka Radzy Podlaski - Unia 畝bików 13 sierpnia, 14:00
TOP 54 Bia豉 Podlaska - Lutnia Piszczac 13 sierpnia, 14:00
D帳 D瑿owa K這da - Huragan Mi璠zyrzec Podlaski 13 sierpnia, 14:00
Granica Terespol - Niwa υmazy 13 sierpnia, 14:00
GLKS Roskosz-Grabanów - LZS Dobry 13 sierpnia, 14:00
w Dobryniu Du篡m; GLKS Roskosz-Grabanów gospodarzem
Orze Czemierniki - Tytan Wisznice 13 sierpnia, 14:00
ULKS D瑿owica - Grom K彗olewnica 13 sierpnia, 14:00
Unia II Krzywda - Polesie Serokomla 13 sierpnia, 14:00
Ar-Tig II Huta D帳rowa - Kujawiak Stanin 13 sierpnia, 14:00
Orl皻a Go豉szyn - Unia Krzywda 13 sierpnia, 14:00
Absolwent Domaszewnica - Bizon Jeleniec 13 sierpnia, 14:00
Wóldom Wólka Domaszewska - ΘS ζzy 13 sierpnia, 14:00
Sokó Krynka - Orl皻a ㄆków 13 sierpnia, 14:00

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [159]
 

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

D帳 D瑿owa K這daKP Granica Terespol
D帳 D瑿owa K這da   KP Granica Terespol
2017-09-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 6
D帳 D瑿owa K這da - KP Granica Terespol
GLKST Agrosport Le郾a Podlaska - GKS Janovia Jan闚 Podlaski
MKS Victoria Parczew - S P L G Rogo幡ica
SRG S豉watycze - M這dzie鄴wka Radzy Podlaski
KS Twierdza Kobylany - Orze Czemierniki
GLKS Rokitno -

WRZESIE 2017

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki dru篡ny

Gdzie trafi szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA S犵ZIOWSKA

OBSADA S犵ZIOWSKA

 

 

 

Najnowsza galeria

Seniorzy: Janowia-Granica 2-6,03.09.2017
ζdowanie...

Centralna Liga Junior闚

2015

 

 

 

Losowa galeria

Granica-Unia Krzywda 08.05.2011
ζdowanie...

Wizyty

Sport.pl