KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU BOZPN: GRANICA TERESPOL - LZS DOBRYŃ 2-0(0-0)
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolLZS Dobryń
KP Granica Terespol 2:0 LZS Dobryń
2017-11-12, 12:00:00
     
spotkanie pucharowe

OGŁOSZENIA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 551
ogółem: 4 615 880

statystyki szczegółowe

Aktualności

Tabele 2002 - 2017

  • autor: mirek3000, 2017-07-23 14:33

TABELE SENIORÓW

 

 

               

 

 Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Podlasie Biała Podlaska 30 84 28 0 2 127-23 15 0 0 75-8 13 0 2 52-15            
2.  Granica Terespol 30 64 20 4 6 74-41 13 0 2 42-16 7 4 4 32-25            
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 59 18 5 7 80-53 12 2 1 45-20 6 3 6 35-33            
4.  Lutnia Piszczac 30 53 17 2 11 68-54 10 1 4 44-27 7 1 7 24-27            
5.  LZS Dobryń 30 51 15 6 9 55-44 10 3 2 36-22 5 3 7 19-22            
6.  ŁKS Łazy 30 45 13 6 11 61-57 7 3 5 34-35 6 3 6 27-22            
7.  Unia Krzywda 30 41 12 5 13 46-46 8 2 5 26-13 4 3 8 20-33 6 13 4 1 1 13-8
8.  Janowia Janów Podlaski 30 41 13 2 15 75-78 8 0 7 46-35 5 2 8 29-43 6 9 3 0 3 17-16
9.  Sokół Adamów 30 41 12 5 13 54-56 8 3 4 32-23 4 2 9 22-33 6 7 2 1 3 12-13
10.  Dwernicki Stoczek Łukowski 30 41 12 5 13 50-61 9 3 3 30-23 3 2 10 20-38 6 6 2 0 4 11-16
11.  Tytan Wisznice 30 37 11 4 15 47-55 8 3 4 27-16 3 1 11 20-39            
12.  Polonez Biała Podlaska 30 34 9 7 14 63-67 5 4 6 31-29 4 3 8 32-38            
13.  Unia Żabików 30 30 9 3 18 52-79 6 2 7 37-41 3 1 11 15-38            
14.  Tur Turze Rogi 30 29 9 2 19 59-117 8 2 5 43-39 1 0 14 16-78            
15.  Grom Kąkolewnica 30 24 6 6 18 52-76 4 3 8 28-33 2 3 10 24-43            
16.  Hutnik Huta Dąbrowa 30 13 3 4 23 39-95 2 2 11 11-35 1 2 12 28-60            

 

 Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Parczew 26 64 21 1 4 86-27 10 0 3 41-10 11 1 1 45-17            
2.  ŁKS Łazy 26 53 16 5 5 61-39 8 2 3 29-17 8 3 2 32-22            
3.  Granica Terespol 26 50 15 5 6 52-37 9 2 2 28-15 6 3 4 24-22            
4.  Tytan Wisznice 26 45 13 6 7 52-35 8 2 3 35-20 5 4 4 17-15            
5.  LZS Dobryń 26 39 11 6 9 56-41 7 2 4 32-23 4 4 5 24-18            
6.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 37 9 10 7 53-34 6 4 3 31-13 3 6 4 22-21            
7.  Lutnia Piszczac 26 33 9 6 11 41-42 5 4 4 23-20 4 2 7 18-22            
8.  Sokół Adamów 26 32 8 8 10 43-54 4 4 5 23-26 4 4 5 20-28            
9.  Unia Krzywda 26 31 8 7 11 31-30 5 5 3 18-9 3 2 8 13-21 2 6 2 0 0 5-0
10.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 31 8 7 11 24-39 4 5 4 11-11 4 2 7 13-28 2 0 0 0 2 0-5
11.  Unia Żabików 26 25 6 7 13 34-63 3 3 7 19-23 3 4 6 15-40            
12.  Janowia Janów Podlaski 26 24 6 6 14 42-63 2 4 7 22-32 4 2 7 20-31            
13.  GLKS Rokitno 26 22 6 4 16 47-72 5 3 5 34-30 1 1 11 13-42            
14.  Krzna Trzebieszów 26 18 4 6 16 33-79 3 2 8 23-37 1 4 8 10-42            

 

 Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Adamów 26 53 16 5 5 59-25 7 3 3 33-17 9 2 2 26-8            
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 49 14 7 5 79-32 10 1 2 46-7 4 6 3 33-25 2 4 1 1 0 5-2
3.  LZS Dobryń 26 49 15 4 7 47-26 10 3 0 28-5 5 1 7 19-21 2 1 0 1 1 2-5
4.  Lutnia Piszczac 26 47 14 5 7 61-30 8 3 2 35-13 6 2 5 26-17            
5.  Granica Terespol 26 45 14 3 9 62-42 9 1 3 36-12 5 2 6 26-30            
6.  ŁKS Łazy 26 42 12 6 8 50-38 7 3 3 28-20 5 3 5 22-18 2 4 1 1 0 1-0
7.  Unia Krzywda 26 42 11 9 6 41-25 8 4 1 24-6 3 5 5 17-19 2 1 0 1 1 0-1
8.  Unia Żabików 26 38 11 5 10 40-44 7 2 4 22-17 4 3 6 18-27            
9.  LKS Milanów 26 34 9 7 10 52-58 6 4 3 26-19 3 3 7 26-39            
10.  Tytan Wisznice 26 33 9 6 11 42-56 7 3 3 27-19 2 3 8 15-37            
11.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 30 8 6 12 32-40 7 3 3 23-13 1 3 9 9-27            
12.  Janowia Janów Podlaski 26 19 4 7 15 36-68 3 4 6 23-29 1 3 9 13-39            
13.  Hutnik Huta Dąbrowa 26 18 4 6 16 35-81 3 4 6 23-42 1 2 10 12-39            
14.  GLKS Rokitno 26 7 1 4 21 30-101 1 2 10 22-51 0 2 11 8-50            

 

 Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Dobryń 26 57 16 9 1 58-20 9 4 0 26-6 7 5 1 32-14            
2.  Victoria Parczew 26 52 14 10 2 67-30 9 3 1 37-13 5 7 1 30-17            
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 15 5 6 60-37 8 2 3 28-15 7 3 3 32-22 4 6 2 0 2 8-12
4.  Grom Kąkolewnica 26 50 14 8 4 63-36 7 4 2 31-15 7 4 2 32-21 4 5 1 2 1 11-8
5.  ŁKS Łazy 26 50 15 5 6 71-38 7 4 2 47-24 8 1 4 24-14 4 5 1 2 1 11-10
6.  Orkan Wojcieszków 26 39 11 6 9 52-45 8 1 4 34-20 3 5 5 18-25            
7.  Janowia Janów Podlaski 26 36 10 6 10 56-53 5 4 4 36-25 5 2 6 20-28            
8.  Granica Terespol 26 32 9 5 12 45-44 6 2 5 29-16 3 3 7 16-28            
9.  Lutnia Piszczac 26 29 8 5 13 44-47 4 2 7 22-22 4 3 6 22-25            
10.  Unia Żabików 26 27 8 3 15 38-50 5 2 6 21-22 3 1 9 17-28 2 3 1 0 1 3-2
11.  Unia Krzywda 26 27 7 6 13 36-50 4 3 6 21-19 3 3 7 15-31 2 3 1 0 1 2-3
12.  Tytan Wisznice 26 23 7 2 17 29-71 6 1 6 21-31 1 1 11 8-40            
13.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 17 3 8 15 27-78 3 6 4 17-22 0 2 11 10-56            
14.  LKS Milanów 26 16 4 4 18 35-82 2 3 8 22-39 2 1 10 13-43            

 

 Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 68 22 2 2 85-17 12 1 0 51-8 10 1 2 34-9            
2.  Sokół Adamów 26 60 19 3 4 64-24 9 2 2 32-8 10 1 2 32-16            
3.  Granica Terespol 26 50 16 2 8 63-36 9 1 3 38-15 7 1 5 25-21            
4.  Lutnia Piszczac 26 42 12 6 8 68-39 7 2 4 49-16 5 4 4 19-23            
5.  ŁKS Łazy 26 41 12 5 9 50-44 6 2 5 22-18 6 3 4 28-26            
6.  LZS Dobryń 26 37 11 4 11 42-46 9 0 4 27-18 2 4 7 15-28 4 10 3 1 0 9-3
7.  Unia Żabików 26 37 10 7 9 55-55 5 5 3 33-21 5 2 6 22-34 4 6 2 0 2 7-7
8.  Unia Krzywda 26 37 11 4 11 43-41 8 1 4 29-17 3 3 7 14-24 4 1 0 1 3 3-9
9.  Orkan Wojcieszków 26 34 10 4 12 44-45 6 2 5 26-18 4 2 7 18-27            
10.  Dąb Dębowa Kłoda 26 31 8 7 11 42-51 4 4 5 21-24 4 3 6 21-27            
11.  Grom Kąkolewnica 26 30 9 3 14 49-51 6 2 5 31-22 3 1 9 18-29            
12.  Janowia Janów Podlaski 26 28 8 4 14 43-82 6 2 5 30-32 2 2 9 13-50            
13.  Tytan Wisznice 26 19 5 4 17 36-60 2 3 8 16-23 3 1 9 20-37            
14.  Tur Turze Rogi 26 4 1 1 24 23-116 1 1 11 15-47 0 0 13 8-69            

 

 Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Adamów 26 71 23 2 1 86-20 13 0 0 42-7 10 2 1 44-13            
2.  ŁKS Łazy 26 56 17 5 4 48-16 9 3 1 22-8 8 2 3 26-8            
3.  Lutnia Piszczac 26 48 14 6 6 50-26 10 3 0 31-8 4 3 6 19-18            
4.  Victoria Parczew 26 44 13 5 8 65-35 9 2 2 42-16 4 3 6 23-19 2 4 1 1 0 4-3
5.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 44 13 5 8 46-34 8 2 3 26-16 5 3 5 20-18 2 1 0 1 1 3-4
6.  Unia Krzywda 26 42 13 3 10 39-39 8 2 3 23-14 5 1 7 16-25            
7.  LZS Dobryń 26 40 12 4 10 53-36 6 3 4 34-20 6 1 6 19-16            
8.  Orkan Wojcieszków 26 35 10 5 11 54-55 7 2 4 29-21 3 3 7 25-34            
9.  Unia Żabików 26 34 10 4 12 50-56 7 2 4 28-24 3 2 8 22-32            
10.  Grom Kąkolewnica 26 31 9 4 13 45-50 5 2 6 29-27 4 2 7 16-23            
11.  Niwa Łomazy 26 23 5 8 13 33-60 5 2 6 19-29 0 6 7 14-31            
12.  Janowia Janów Podlaski 26 18 6 0 20 37-98 5 0 8 22-42 1 0 12 15-56            
13.  Dąb Dębowa Kłoda 26 17 4 5 17 19-62 2 4 7 10-21 2 1 10 9-41            
14.  Granica Terespol 26 14 4 2 20 27-65 3 2 8 16-26 1 0 12 11-39            

 

 Klasa A 2008/2009, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Agrosport Leśna Podlaska 22 56 18 2 2 70-26 10 1 0 43-12 8 1 2 27-14            
2.  Polesie Serokomla 22 53 17 2 3 67-24 9 0 2 32-11 8 2 1 35-13 2 6 2 0 0 5-1
3.  Podlasie II Biała Podlaska 22 53 17 2 3 92-23 9 1 1 54-10 8 1 2 38-13 2 0 0 0 2 1-5
4.  Granica Terespol 22 41 13 2 7 78-40 7 1 3 44-18 6 1 4 34-22            
5.  Bizon Jeleniec 22 38 12 2 8 47-34 7 1 3 25-17 5 1 5 22-17            
6.  Jata Żdżary 22 32 10 2 10 49-51 5 0 6 26-20 5 2 4 23-31            
7.  LKS Milanów 22 26 7 5 10 56-60 5 2 4 38-25 2 3 6 18-35            
8.  Wodnik Siemień 22 22 7 1 14 33-69 4 0 7 14-33 3 1 7 19-36            
9.  Hutnik Huta Dąbrowa 22 19 5 4 13 17-61 3 3 5 8-15 2 1 8 9-46 2 6 2 0 0 4-1
10.  Absolwent Domaszewnica 22 19 6 1 15 38-59 4 1 6 21-24 2 0 9 17-35 2 0 0 0 2 1-4
11.  Tytan Wisznice 22 13 4 1 17 39-95 4 1 6 28-48 0 0 11 11-47            
12.  Orzeł Czemierniki 22 11 3 2 17 32-76 2 2 7 19-33 1 0 10 13-43            

 

 Klasa A 2009/2010, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie II Biała Podlaska 22 58 19 1 2 100-18 10 0 1 56-8 9 1 1 44-10            
2.  Granica Terespol 22 50 16 2 4 76-22 9 0 2 38-8 7 2 2 38-14            
3.  Dąb Dębowa Kłoda 22 43 13 4 5 57-33 7 2 2 32-16 6 2 3 25-17            
4.  LKS Milanów 22 35 11 2 9 53-56 4 1 6 27-27 7 1 3 26-29            
5.  Janowia Janów Podlaski 22 34 10 4 8 60-47 6 3 2 37-20 4 1 6 23-27 2 6 2 0 0 8-2
6.  Jata Żdżary 22 34 11 1 10 50-41 8 0 3 35-15 3 1 7 15-26 2 0 0 0 2 2-8
7.  Bizon Jeleniec 22 28 8 4 10 42-49 5 0 6 26-25 3 4 4 16-24            
8.  Niwa Łomazy 22 24 6 6 10 35-38 4 4 3 23-17 2 2 7 12-21            
9.  Tornado Branica Suchowolska 22 20 6 2 14 26-65 5 1 5 10-26 1 1 9 16-39 2 3 1 0 1 5-5
10.  Orlęta Gołaszyn 22 20 5 5 12 30-53 2 4 5 16-28 3 1 7 14-25 2 3 1 0 1 5-5
11.  Hutnik Huta Dąbrowa 22 17 5 2 15 25-73 2 2 7 14-31 3 0 8 11-42            
12.  Wodnik Siemień 22 14 3 5 14 29-88 2 2 7 16-32 1 3 7 13-56            

 

 
 Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie II Biała Podlaska 26 66 21 3 2 76-23 10 2 1 44-10 11 1 1 32-13            
2.  Victoria Parczew 26 65 20 5 1 65-23 11 1 1 31-10 9 4 0 34-13            
3.  Lutnia Piszczac 26 52 16 4 6 58-26 8 1 4 35-15 8 3 2 23-11            
4.  LZS Dobryń 26 40 13 1 12 57-53 9 0 4 36-20 4 1 8 21-33            
5.  ŁKS Łazy 26 39 12 3 11 49-61 8 2 3 29-20 4 1 8 20-41            
6.  Granica Terespol 26 35 11 2 13 51-62 6 1 6 30-28 5 1 7 21-34 4 7 2 1 1 8-6
7.  Unia Żabików 26 35 10 5 11 46-54 4 3 6 25-26 6 2 5 21-28 4 5 1 2 1 4-5
8.  Lesovia Trzebieszów 26 35 10 5 11 55-61 7 2 4 37-27 3 3 7 18-34 4 4 1 1 2 6-7
9.  GLKS Rokitno 26 30 9 3 14 44-51 7 3 3 25-16 2 0 11 19-35            
10.  Sokół Adamów 26 28 7 7 12 36-39 4 2 7 19-17 3 5 5 17-22            
11.  Unia Krzywda 26 27 7 6 13 29-39 3 4 6 15-17 4 2 7 14-22            
12.  Orkan Wojcieszków 26 24 7 3 16 44-67 4 2 7 25-29 3 1 9 19-38            
13.  Grom Kąkolewnica 26 23 7 2 17 36-52 6 1 6 24-18 1 1 11 12-34            
14.  Agrosport Leśna Podlaska 26 19 4 7 15 45-80 2 4 7 26-37 2 3 8 19-43  

 

 

 Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lutnia Piszczac 26 71 23 2 1 77-24 12 1 0 36-14 11 1 1 41-10            
2.  Victoria Parczew 26 49 15 4 7 57-34 8 1 4 29-13 7 3 3 28-21            
3.  Janowia Janów Podlaski 26 44 13 5 8 66-38 8 4 1 44-15 5 1 7 22-23            
4.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 41 11 8 7 53-34 6 4 3 22-12 5 4 4 31-22            
5.  Unia Żabików 26 40 12 4 10 64-44 7 2 4 39-22 5 2 6 25-22            
6.  Sokół Adamów 26 38 10 8 8 41-34 9 2 2 27-11 1 6 6 14-23 2 4 1 1 0 3-1
7.  GLKS Rokitno 26 38 10 8 8 47-41 7 4 2 29-18 3 4 6 18-23 2 1 0 1 1 1-3
8.  LZS Dobryń 26 34 10 4 12 46-53 7 2 4 29-22 3 2 8 17-31            
9.  Bizon Jeleniec 26 32 10 2 14 50-66 7 1 5 34-33 3 1 9 16-33            
10.  Granica Terespol 26 30 9 3 14 43-49 5 1 7 20-22 4 2 7 23-27            
11.  Unia Krzywda 26 28 8 4 14 47-56 4 3 6 26-24 4 1 8 21-32            
12.  Orkan Wojcieszków 26 27 8 3 15 44-66 6 3 4 24-27 2 0 11 20-39            
13.  ŁKS Łazy 26 21 6 3 17 38-95 3 1 9 18-43 3 2 8 20-52            
14.  Lesovia Trzebieszów 26 22 6 4 16 20-59 3 2 8 11-29 3 2 8 9-30            
 Lesovia Trzebieszów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
 

 

 Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Krzywda 26 50 14 8 4 65-31 7 3 3 29-17 7 5 1 36-14            
2.  Orkan Wojcieszków 26 49 15 4 7 63-35 7 1 5 37-18 8 3 2 26-17            
3.  ŁKS Łazy 26 47 15 2 9 68-60 6 2 5 35-36 9 0 4 33-24            
4.  Grom Kąkolewnica 26 45 13 6 7 63-51 6 4 3 27-26 7 2 4 36-25            
5.  Janowia Janów Podlaski 26 40 12 4 10 63-53 7 3 3 37-23 5 1 7 26-30 2 3 1 0 1 6-6
6.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 40 12 4 10 43-45 6 1 6 25-23 6 3 4 18-22 2 3 1 0 1 6-6
7.  Orlęta II Radzyń Podlaski 26 39 11 6 9 45-40 5 4 4 22-18 6 2 5 23-22            
8.  Sokół Adamów 26 36 10 6 10 45-47 7 3 3 28-21 3 3 7 17-26 2 3 1 0 1 5-3
9.  Granica Terespol 26 36 11 3 12 41-66 6 1 6 20-26 5 2 6 21-40 2 3 1 0 1 3-5
10.  LZS Dobryń 26 34 10 4 12 48-49 5 1 7 21-23 5 3 5 27-26            
11.  Unia Żabików 26 27 7 6 13 50-61 4 3 6 31-30 3 3 7 19-31            
12.  Victoria Parczew 26 25 7 4 15 37-54 2 1 10 15-25 5 3 5 22-29            
13.  Bizon Jeleniec 26 23 6 5 15 43-59 5 3 5 27-15 1 2 10 16-44            
14.  GLKS Rokitno 26 21 5 6 15 41-64 2 4 7 24-36 3 2 8 17-28          

 

 
 Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Kąkolewnica 26 62 20 2 4 81-27 12 0 1 43-7 8 2 3 38-20            
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 53 16 5 5 81-35 10 2 1 47-12 6 3 4 34-23            
3.  ŁKS Łazy 26 51 17 0 9 85-52 9 0 4 52-24 8 0 5 33-28            
4.  Janowia Janów Podlaski 26 48 14 6 6 65-46 6 3 4 36-26 8 3 2 29-20            
5.  Unia Żabików 26 38 12 2 12 68-66 8 1 4 42-27 4 1 8 26-39            
6.  Sokół Adamów 26 37 11 4 11 54-51 6 2 5 34-27 5 2 6 20-24            
7.  LZS Dobryń 26 35 10 5 11 55-68 7 1 5 28-26 3 4 6 27-42            
8.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 34 10 4 12 46-54 6 4 3 25-21 4 0 9 21-33            
9.  Granica Terespol 26 33 10 3 13 57-59 9 1 3 37-18 1 2 10 20-41            
10.  Niwa Łomazy 26 31 10 1 15 47-65 6 1 6 21-27 4 0 9 26-38            
11.  Orkan Wojcieszków 26 30 9 3 14 51-73 6 1 6 28-31 3 2 8 23-42            
12.  Victoria Parczew 26 28 8 4 14 37-54 5 1 7 18-23 3 3 7 19-31            
13.  GLKS Rokitno 26 24 6 6 14 43-81 2 4 7 25-49 4 2 7 18-32            
14.  Bizon Jeleniec 26 18 5 3 18 34-73 4 3 6 25-25 1 0 12 9-48  

 

 
 Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lutnia Piszczac 26 62 20 2 4 81-28 11 1 1 45-11 9 1 3 36-17            
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 56 17 5 4 67-28 8 3 2 30-13 9 2 2 37-15            
3.  ŁKS Łazy 26 48 15 3 8 89-49 10 1 2 58-17 5 2 6 31-32            
4.  Sokół Adamów 26 44 14 2 10 50-34 6 2 5 26-17 8 0 5 24-17            
5.  Granica Terespol 26 40 11 7 8 50-40 6 3 4 28-17 5 4 4 22-23            
6.  Unia Żabików 26 39 12 3 11 60-63 8 1 4 32-22 4 2 7 28-41            
7.  Dąb Dębowa Kłoda 26 33 8 9 9 42-40 6 3 4 30-18 2 6 5 12-22            
8.  Janowia Janów Podlaski 26 30 9 3 14 43-58 7 2 4 27-24 2 1 10 16-34 4 9 3 0 1 9-3
9.  LZS Dobryń 26 30 8 6 12 39-59 5 3 5 20-25 3 3 7 19-34 4 6 2 0 2 5-6
10.  Orzeł Czemierniki 26 30 9 3 14 34-60 6 2 5 18-23 3 1 9 16-37 4 3 1 0 3 5-10
11.  Niwa Łomazy 26 29 9 2 15 54-63 6 1 6 29-27 3 1 9 25-36 2 3 1 0 1 2-1
12.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 29 8 5 13 37-56 5 3 5 25-23 3 2 8 12-33 2 3 1 0 1 1-2
13.  Unia Krzywda 26 24 6 6 14 34-64 3 4 6 21-29 3 2 8 13-35            
14.  Orkan Wojcieszków 26 22 6 4 16 22-60 4 1 8 15-32 2 3 8 7-28          

 

 

 

 Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Milanów 25 57 18 3 4 66-30 10 0 2 35-14 8 3 2 31-16            
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 15 5 6 63-33 7 4 2 34-15 8 1 4 29-18            
3.  Sokół Adamów 25 47 15 2 8 57-37 7 2 3 28-16 8 0 5 29-21            
4.  Grom Kąkolewnica 26 45 14 3 9 52-33 8 2 3 31-14 6 1 6 21-19            
5.  Unia Żabików 26 42 13 3 10 49-41 8 1 4 35-21 5 2 6 14-20            
6.  Tytan Wisznice 26 40 11 7 8 55-42 6 4 3 31-16 5 3 5 24-26 2 3 1 0 1 5-3
7.  ŁKS Łazy 25 40 12 4 9 58-61 9 2 2 35-23 3 2 7 23-38 2 3 1 0 1 3-5
8.  Dąb Dębowa Kłoda 26 38 12 2 12 57-50 7 1 5 37-20 5 1 7 20-30            
9.  Orzeł Czemierniki 26 35 10 5 11 42-46 6 2 5 25-19 4 3 6 17-27            
10.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 32 9 5 12 38-59 6 4 3 22-19 3 1 9 16-40            
11.  Niwa Łomazy 26 30 9 3 14 45-55 7 0 6 25-26 2 3 8 20-29            
12.  LZS Dobryń 26 27 8 3 15 41-64 6 1 6 24-25 2 2 9 17-39            
13.  Granica Terespol 25 22 7 1 17 41-64 5 0 8 26-27 2 1 9 15-37            
14.  Janowia Janów Podlaski 26 10 2 4 20 26-75 1 2 10 16-31 1 2 10 10-44            

 

 Klasa A 2016/2017, grupa: Biała Podlaska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Krzywda 25 56 18 2 5 76-31 11 1 0 47-10 7 1 5 29-21            
2.  Victoria Parczew 26 48 14 6 6 57-42 10 1 2 33-14 4 5 4 24-28            
3.  Olimpia Okrzeja 25 46 14 4 7 63-32 6 4 2 28-13 8 0 5 35-19            
4.  Hutnik Huta Dąbrowa 25 44 13 5 7 62-43 8 2 3 35-19 5 3 4 27-24            
5.  Bad Boys Zastawie 26 43 13 4 9 80-67 8 2 3 52-31 5 2 6 28-36            
6.  SPLGMP Rogoźnica 26 42 13 3 10 75-45 8 2 3 44-17 5 1 7 31-28            
7.  Janowia Janów Podlaski 26 39 12 3 11 65-60 7 3 3 36-28 5 0 8 29-32            
8.  Agrosport Leśna Podlaska 26 38 11 5 10 40-52 8 3 2 26-17 3 2 8 14-35 2 6 2 0 0 5-1
9.  Granica Terespol 26 38 12 2 12 49-62 8 1 4 24-17 4 1 8 25-45 2 0 0 0 2 1-5
10.  Bór Dąbie 26 37 10 7 9 49-39 8 1 4 34-18 2 6 5 15-21            
11.  GLKS Rokitno 25 32 9 5 11 62-66 6 2 5 40-36 3 3 6 22-30            
12.  Start Gózd 26 24 7 3 16 41-67 5 2 6 28-30 2 1 10 13-37            
13.  Wenus Oszczepalin 26 19 6 1 19 46-96 3 1 9 24-44 3 0 10 22-52            
14.  Orkan Wojcieszków 24 5 1 2 21 25-88 1 1 10 11-34 0 1 11 14-54            

 

źródło: www.90minut.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [225]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

LISTOPAD 2017

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2015

 

 

 

Losowa galeria

Turniej Młodzików rocznik 2000 i młodsi w Terespolu 25.02.2012
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl