KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Dąb Dębowa Kłoda - KP Granica Terespol 2:5
  • GLKST Agrosport Leśna Podlaska - GKS Janovia Janów Podlaski 1:2
  • MKS Victoria Parczew - S P L G Rogoźnica
  • SRG Sławatycze - Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1:4
  • KS Twierdza Kobylany - Orzeł Czemierniki 0:2
  • GLKS Rokitno -
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Dąb Dębowa KłodaKP Granica Terespol
Dąb Dębowa Kłoda 2:5 KP Granica Terespol
2017-09-24, 15:00:00
     

OGŁOSZENIA

 

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 1266
ogółem: 4 567 577

statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar Polski BOZPN I runda

  • autor: mirek3000, 2017-07-17 14:11

I Runda Pucharu Polski na szczeblu BOZPN 06.08.2017 godz.16.00

SZCZEGÓŁOWY ZESTAW PAR I RUNDY (naciśnij więcej)

Puchar Polski

I Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2017/2018

6.08.2017 godzina 16

Zestaw par:

  1. Wenus Oszczepalin – Unia Krzywda
  2. Polesie Serokomla – Olimpia Okrzeja
  3. Bór Dąbie – Grom Kąkolewnica
  4. Start Gózd –  Łazy
  5. Rogoźnica   – Huragan Międzyrzec Podlaski
  6. Bad-Boys Zastawie -Kujawiak Stanin
  7. Victoria Parczew – Unia Żabików I
  8. Rokitno – LZS Dobryń
  9. AR-TIG Huta Dąbrowa I  – Orlęta Łuków
  10.  Janowia Janów Podlaski – Niwa Łomazy
  11.  Dwernicki Stoczek Łukowski  – Bizon Jeleniec
  12. Sławatycze – Tytan Wisznice
  13.  Orzeł Czemierniki – LKS Milanów
  14. Agrosport Leśna Podlaska – Lutnia Piszczac I
  15. Twierdza Kobylany – Granica Terespol
  16. AP TOP 54 –  RED Sielczyk
  17. Lutnia Piszczac II – Roskosz Grabanów
  18. Rzeczyca – Dąb Dębowa Kłoda
  19. KS AZ-BUD Komarówka Podlaska – Młodzieżówka Radzyń
  20. Wóldom Wólka Domaszewska – Orkan Wojcieszków
  21. Perła Dwornia – AR-TIG Huta Dąbrowa II
  22. Wólka Świątkowa – Dębowica
  23. Tur Turze Rogi – Orlęta Gołaszyn
  24. Sokół Krynka -Orzeł Zalesie
  25. Unia Żabików II – Absolwent Domaszewnica

Gospodarz na pierwszym miejscu.

II Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2017/2018

13.08.2017 godzina 14

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [170]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

KP Granica TerespolGLKST Agrosport Leśna Podlaska
KP Granica Terespol   GLKST Agrosport Leśna Podlaska
2017-10-01, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Młodzieżówka Radzyń Podlaski - KS Twierdza Kobylany
S P L G Rogoźnica - SRG Sławatycze
GKS Janovia Janów Podlaski - MKS Victoria Parczew
KP Granica Terespol - GLKST Agrosport Leśna Podlaska
GLKS Rokitno - Dąb Dębowa Kłoda
Orzeł Czemierniki -

WRZESIEŃ 2017

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

Najnowsza galeria

Seniorzy: Janowia-Granica 2-6,03.09.2017
Ładowanie...

Centralna Liga Juniorów

2015

 

 

 

Losowa galeria

Orkan W.-Granica 15.05.2011
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl