|
dzisiaj: 414, wczoraj: 343
ogółem: 7 589 058
statystyki szczegółowe
LZS Olimpia Okrzeja - Granica Terespol
0-2(0-1)
Bramki: 36' Roślik 0-1,90'Wójciak 0-2
04.09.2016 godz.15.00
STADION W OKRZEI
Sędziowie: Paskudzki P - główny
Miłosz,Bany - liniowi
Skład:
--------------
SPONSOR GŁÓWNY STRONY KP GRANICA TERESPOL
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Wyniki 2 kolejki
2 | 2016-08-28 | GLKST Agrosport Leśna Podlaska | 1:1 | KS AR-TIG Huta Dąbrowa | zobacz › |
2 | 2016-08-28 | GKS Janovia Janów Podlaski | 2:0 | LZS Olimpia Okrzeja | zobacz › |
2 | 2016-08-28 | KP Granica Terespol | 2:1 | LKP Orkan Wojcieszków | relacja › |
2 | 2016-08-28 | GLKS Rokitno | 3:1 | S P L G Rogoźnica | zobacz › |
2 | 2016-08-28 | KS Start Gózd | 2:1 | MKS Victoria Parczew | zobacz › |
2 | 2016-08-28 | KS „BAD-BOYS” Zastawie | 4:3 | LZS Unia Krzywda | zobacz › |
2 | 2016-08-28 | ULKS Wenus Oszczepalin | 0:1 | LZS Bór Dąbie | zobacz › |
Zestaw par 3. kolejki
3 | 2016-09-04 | LZS Bór Dąbie | GLKST Agrosport Leśna Podlaska | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | ULKS Wenus Oszczepalin | LZS Unia Krzywda | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | KS Start Gózd | KS „BAD-BOYS” Zastawie | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | S P L G Rogoźnica | MKS Victoria Parczew | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | LKP Orkan Wojcieszków | GLKS Rokitno | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | LZS Olimpia Okrzeja | KP Granica Terespol | 15:00 |
3 | 2016-09-04 | KS AR-TIG Huta Dąbrowa | GKS Janovia Janów Podlaski | 15:00 |
4 kolejka
4 | 2016-09-11 | GLKST Agrosport Leśna Podlaska | GKS Janovia Janów Podlaski | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | KP Granica Terespol | KS AR-TIG Huta Dąbrowa | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | GLKS Rokitno | LZS Olimpia Okrzeja | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | MKS Victoria Parczew | LKP Orkan Wojcieszków | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | KS „BAD-BOYS” Zastawie | S P L G Rogoźnica | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | ULKS Wenus Oszczepalin | KS Start Gózd | 16:00 |
4 | 2016-09-11 | LZS Bór Dąbie | LZS Unia Krzywda | 16:00 |
KLASA „A” | |||||
Bór Dąbie | Agrosport Leśna Podlaska | N 15.00 | Nestorowicz | ŻYLUK |
|
HORDEJUK | |||||
Wenus Oszczepalin | Unia Krzywda | N 15.00 | IGNACIUK | DOMAŃSKI |
|
BOBER | |||||
Start Gózd | Bad Boys Zastawie | N 15.00 | Miszczuk | SIERAJ |
|
TARASIUK M. | |||||
SPLGMP Rogoźnica | Victoria Parczew | N 15.00 | LEWCZUK | PACYNA |
|
BUCH | |||||
Orkan Wojcieszków | GLKS Rokitno | N 15.00 | HRYCIUK | MISZKINIUK |
|
CZARNACKI | |||||
Olimpia Okrzeja | Granica Terespol | N 15.00 | PASKUDZKI P. | MIŁOSZ |
|
BANY | |||||
KS AR-TIG Huta Dąbrowa | Janowia Janów P. | N 15.00 | WRÓBEL A. | ZIELANT |
|
0 |
Brak aktywnych ankiet. |