bramki:15’,42’,68’,- Dawid Gregoruk, 21’,45’, Damian Gagucki,64’

Bartłomiej Leszczyński, 74’ Szymon Paderewski, 79’Wojciech Pietraszuk.

Skład Granicy:

Więcaszek Piotr, Dac Damian(41’ Marczuk Piotr), Selewoniuk Patryk, Paderewski Szymon, Dołęga Hubert(50’ Abramczuk Dawid),Pietraszuk Wojciech, Leszczyński Bartłomiej, Mackiewicz Kamil, Szymański Kacper, Gregoruk Dawid, Gagucki Damian.

Do meczu z Gromem Kąkolewnica przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie, brak obu bramkarzy Bodo i Wójciaka- kontuzja, Demczuka i Lewczuka

występ w drużynie seniorów, Drapich– wycieczka. W bramce zadebiutował zawodnik z pola Piotr Więcaszek ,który spisał się bardzo dobrze , kilka bardzo udanych interwencji. Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando, drużyna nasza dominowała od samego początku na boisku, stwarzając dogodne sytuacje do zdobycia bramki, już w 3’ Dawid Gregoruk nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Ten sam zawodnik w 15’ po raz pierwszy umieścił piłkę w bramce, pięć minut później w jego ślady poszedł Damian Gagucki ustalając wynik spotkania do przerwy 2:0 dla Granicy.

Po przerwie nasi zawodnicy za sprawą Dawida Gregoruka w 42’ rozpoczęli festiwal strzelecki, trzy minuty później Damian Gagucki przytomnie przelobował bramkarza umieszczając piłkę w bramce, w 48’,75’ Gagucki, 50’Gregoruk, 60’,65’ Mackiewicz ,73’Pietraszuk–nie wykorzystali dogodnych sytuacji do zdobycia bramki przegrywając  pojedynek  z bramkarzem gospodarzy. W 64’ po minięciu obrońcy i przytomnym strzale z 16m Bartłomiej Leszczyński  umieszcza piłkę w siatce. W 66’ po fatalnym błędzie Kacpra Szymańskiego i ograniu obrońcy gospodarze zdobywają honorową bramkę w tym meczu. Dwie minuty po straconej bramce dokładnym podaniem przez Patryka Selewoniuka został obsłużony Dawid Gregoruk, który po raz trzeci w tym meczu umieszcza piłkę w bramce. Pięć minut później po strzale Damiana Gaguckiego bramkarz odbija piłkę przed siebie do której dochodzi Szymon Paderewski i z 5 metrów pokonuje bramkarza, minutę przed końcem spotkania Wojciech Pietraszuk popisuje się precyzyjnym strzałem z 20m i ustala wynik spotkania na 8:1 dla Granicy.

W sobotę 21.06.w Stoczku Łukowskim drużyna nasza weźmie udział w turnieju finałowym który wyłoni mistrza ligi juniorów młodszych.

W turnieju udział wezmą: Unia Krzywda, Dwernicki Stoczek Łukowski, Milanów i Granica Terespol.