|
dzisiaj: 507, wczoraj: 343
ogółem: 7 589 151
statystyki szczegółowe
11.XII.2011
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWY
O PUCHAR PREZESA KLUBU PIŁKARSKIEGO
GRANICA TERESPOL CHŁOPCÓW ROCZNIK 2000
ZAKOŃCZONY
ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA
DYNAMO I BRZEŚĆ
Динамо (Брест)
NIEDZIELA DN.11.12.2011 O GODZINIE 9.00 W SALI MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W TERESPOLU ODBYŁ SIĘ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2000 I MŁODSZYCH.
W RYWALIZACJI NA HALI UDZIAŁ BRAŁO DZIESIĘĆ DRUŻYN:
=======================================================================
DRUŻYNY PODZIELONO NA DWIE GRUPY A i B
=======================================================================
GRUPA A
POGOŃ SIEDLCE
ORLĘTA RADZYŃ II
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
DYNAMO BRZEŚĆ I
VICTORIA PARCZEW
GRUPA B
GRANICA TERESPOL
NIWKA ŁOMAZY
LUTNIA PISZCZAC
ORLĘTA RADZYŃ I
DYNAMO BRZEŚĆ II
======================================================
1.DYNAMO BRZEŚĆ I - HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 6-0
2.ORLĘTA RADZYŃ I - NIWKA ŁOMAZY 1-0
3.ORLĘTA RADZYŃ II - POGOŃ SIEDLCE 1-4
4.DYNAMO BRZEŚĆ II - GRANICA TERESPOL 0-1
5.DYNAMO BRZEŚĆ I - VICTORIA PARCZEW 5-0
6.ORLĘTA RADZYŃ I - LUTNIA PISZCZAC 0-0
7.HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI-ORLĘTA RADZYŃ II 1-0
8.NIWKA ŁOMAZY - DYNAMO BRZEŚĆ II 0-0
9.POGOŃ SIEDLCE - VICTORIA PARCZEW 1-2
10.GRANICA - LUTNIA 2-0
11.Dynamo Brześć I - Orlęta Radzyń Podl. 5-0
12.Orlęta I Radzyń Podl. - Dynamo Brześć II 0-1
13. Huragan - Pogoń S 0-4
14. Niwka Łomazy - Granica 0-2
15.Victoria P. - Orlęta II R. 2-1
16.Dynamo II B. - Lutnia P. 5-0
17.Dynamo I B. - Pogoń S. 0-0
18.Orlęta I Radzyń - Granica Terespol 1-0
19.Huragan M.P. - Victoria Parczew 2-1
20. Niwka Łomazy - Lutnia Piszczac 1-1
============================================
MECZE PÓŁFINAŁOWE
Dynamo II Brześć - Dynamo I Brześć 1-1 k.(3-2)
Granica Terespol - Pogoń Siedlce 1-3
========================================
MECZ o 9 miejsce
LUTNIA - ORLĘTA II 0-1
========================================
MECZ o 7 miejsce
Victoria Parczew - Niwka Łomazy 3-2
========================================
MECZ o 5 miejsce
Huragan -Orlęta I 0-3
========================================
MECZ o 3 miejsce
Dynamo II - Granica Terespol 1-0
=========================================
FINAŁ
DYNAMO BRZEŚĆ I - POGOŃ SIEDLCE 4-0
=========================================
KOŃCOWA TABELA
1.DYNAMO I BRZEŚĆ
2.POGOŃ SIEDLCE
3.DYNAMO II BRZEŚĆ
4.GRANICA TERESPOL
5.ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
6.HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
7.VICTORIA PARCZEW
8.NIWKA ŁOMAZY
9.ORLĘTA II RADZYŃ RADZYŃ PODLASKI
10.LUTNIA PISZCZAC
=======================================================================================
NAJLEPSZY ZAWODNIK
HRYCIUK RAFAŁ
===================================
NAJLEPSZY BRAMKARZ
ŻHUK NIKITA
====================================
KRÓL STRZELCÓW
KARASTELOV JEWGENI
====================================
0 |
Brak aktywnych ankiet. |