Bramka: Roślik PATRYK

AWANS DO GRUPY MISTRZOWSKIEJ

DRUŻYNY GRANICA TERESPOL rocznik98/99

GRATULACJE

Bardzo ważne zwycięstwo dające nam grę w  gronie  najlepszych drużyn województwa lubelskiego.Mecz zaczął  się pod nasze dyktando, pierwsze 15 minut graliśmy  bardzo dobrze długo utrzymywaliśmy się przy piłce , gra  była prowadzona na połowie przeciwnika .Po  kwadransie gry przeciwnik przejął inicjatywę ,  mecz się wyrównał ,gra zrobiła się brzydka ,na szczęście w 35 minucie po dośrodkowaniu  piłki z rzutu wolnego przez Dawida Gregoruka  i bardzo dobrym zachowaniu taktycznym całej drużyny  bramkę zdobył z 5 metrów Patryk Roślik .Drugą  bramkę po  minucie zdobył Dawid Gregoruk, ale sędziowie odgwizdali  spalonego. Początek drugiej połowy to ataki naszej drużyny i niewykorzystane sytuacje  bramkowe  Patryka Roślika  strzał  z 10 metrów bramkarz popisał się paradą i sparował na rzut rożny ,druga sytuacja tego zawodnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczystouderzył piłkę z 5 metrów , podobną sytuację miał Piotr Kożuchowski, który z 2 metrów minął się z piłką po chwili uderzał głową obok bramki.Po 10 minutach naszej przewagi drużyna gospodarzy  ruszyła do ataku i zaczęła stwarzać groźne sytuacje szczególnie po stałych fragmentach gry (rzuty rożne ) .Na 5 minut przed   końcem meczu mogła doprowadzić do remisu  z  5 metrów  obok bramkistrzelił  zawodnik  Orląt.Drużyna przeciwnika górowała nad nami warunkami fizycznymi co sprawiało nam wiele problemów w grze 1x1 i głową . W tym wieku odgrywają one bardzo dużą role przy podobnej klasie drużyn.

Bardzo cieszymy się z trzech punktów ponieważ był to bardzo ciężki  mecz.

2011-10-29 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska   ŁKS Orlęta Łuków 13:00

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

OBOK GRANICY TERESPOL  AWANSOWAŁY ZESPOŁY

UKS TOP 54 Biała Podlaska,PN MOTOR LUBLIN,KS WISŁA PUŁAWY.

W TEJ GRUPIE AWANSUJE JESZCZE JEDNA DRUŻYNA,KTÓRA ZAJMIE 5 MIEJSCE ,ALE TEGO DOWIEMY SIĘ W OSTATNIEJ KOLEJCE,SZANSE NA AWANS MAJĄ JESZCZE DRUŻYNY ZAJMUJĄCE MIEJSCA 5-8.WIOSNĄ ZAGRAMY Z DRUŻYNAMI Z GRUPY POŁUDNIE,KTÓRE ZAJĘŁY PIĘĆ PIERWSZYCH MIEJSC,POZOSTAŁE DRUŻYNY Z OBYDWU GRUP ZAGRAJĄ W GRUPIE SPADKOWEJ.