KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • **Trampkarze: Granica - Victoria 12-0 **** Młodzik Grupa 2 : Granica-Twierdza 6-2 ***
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Czemierniki - SRG Sławatycze 4:2
  • Młodzieżówka Radzyń Podlaski - MKS Victoria Parczew 2:2
  • S P L G Rogoźnica - GLKST Agrosport Leśna Podlaska 2:1
  • GKS Janovia Janów Podlaski - Dąb Dębowa Kłoda 4:0
  • KP Granica Terespol - GLKS Rokitno 3:0
  • KS Twierdza Kobylany - pauza
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolGLKS Rokitno
KP Granica Terespol 3:0 GLKS Rokitno
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

OGŁOSZENIA

 

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 1783
ogółem: 4 562 576

statystyki szczegółowe

Sędziowie - A Klasy

Klasa „A”

  1. Adam Buch
  2. Mariusz Hryciuk
  3. Jakub Lewczuk
  4. Paweł Madoń
  5. Patryk Miszczuk
  6. Marcin Pacyna
  7. Maciej Panasiuk
  8. Przemysław Paskudzki
  9. Janusz Pycka
  10. Roman Rozbicki
  11. Michał Skwarek
  12. Mariusz Tarasiuk
  13. Patryk Tarasiuk
  14. Arkadiusz Wróbel

 

Klasa „O”

  1. Radosław Białach
  2. Kamil Gołębiowski
  3. Sebastian Ignaciuk 
  4.  Grzegorz Jakuszko
  5.  Piotr  Jamrowski
  6. Janusz Kaliszuk
  7. Artur Krasowski
  8. Maciej Łasocha
  9. Mateusz Maleńczuk
  10. Rafał Miszkiniuk
  11. Arkadiusz Nestorowicz
  12. Paweł Semeniuk
  13.  Artur Sieraj
  14.  Paweł Smyk
  15. Ryszard Sowa
  16. Jarosław Surowiec
  17. Emil Żuk

Klasa „B”

  1. Robert Androsiuk 
  2. Adam Czarnacki
  3. Jakub Filipiuk
  4. Wojciech Gardys
  5. Daniel Kaliszuk
  6. Hubert Knigawka
  7. Agnieszka Mućka
  8. Damian Pawluczu

 

TABELA 

........

........

........

........

               

........

.........

Najbliższe spotkanie

Dąb Dębowa KłodaKP Granica Terespol
Dąb Dębowa Kłoda   KP Granica Terespol
2017-09-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Dąb Dębowa Kłoda - KP Granica Terespol
GLKST Agrosport Leśna Podlaska - GKS Janovia Janów Podlaski
MKS Victoria Parczew - S P L G Rogoźnica
SRG Sławatycze - Młodzieżówka Radzyń Podlaski
KS Twierdza Kobylany - Orzeł Czemierniki
GLKS Rokitno -

WRZESIEŃ 2017

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

Najnowsza galeria

Seniorzy: Janowia-Granica 2-6,03.09.2017
Ładowanie...

Centralna Liga Juniorów

2015

 

 

 

Losowa galeria

Granica-Unia Krzywda 08.05.2011
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl