KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PP:II RUNDA : TOP B.P. - GRANICA 1-2** lll RUNDA Młodz.R.P. - GRANICA 11.11.18
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Milanów - Unia Krzywda 1:4
  • Bizon Jeleniec - Grom Kąkolewnica 1:1
  • KS Bad Boys Zastawie - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4
  • KP Granica Terespol - Kujawiak Stanin 4:3
  • Tytan Wisznice - Unia Żabików 2:0
  • Sokół Adamów - Lutnia Piszczac 2:1
  • Olimpia Okrzeja - ŁKS Łazy 1:2
  •        

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolKujawiak Stanin
KP Granica Terespol 4:3 Kujawiak Stanin
2018-10-13, 12:00:00
    relacja »

Logowanie

PROSZĘ ZAZNACZYĆ

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
ŁKS Łazy - LKS Milanów
Lutnia Piszczac - Olimpia Okrzeja
Unia Żabików - Sokół Adamów
Kujawiak Stanin - Tytan Wisznice
Huragan Międzyrzec Podlaski - KP Granica Terespol
Grom Kąkolewnica - KS Bad Boys Zastawie
Unia Krzywda - Bizon Jeleniec

TERESPOL REKLAMA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

15

10-2018

pon.

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 467, wczoraj: 1233
ogółem: 4 841 499

statystyki szczegółowe

Sędziowie - A Klasy

Klasa „A”

  1. Adam Buch
  2. Mariusz Hryciuk
  3. Jakub Lewczuk
  4. Paweł Madoń
  5. Patryk Miszczuk
  6. Marcin Pacyna
  7. Maciej Panasiuk
  8. Przemysław Paskudzki
  9. Janusz Pycka
  10. Roman Rozbicki
  11. Michał Skwarek
  12. Mariusz Tarasiuk
  13. Patryk Tarasiuk
  14. Arkadiusz Wróbel

 

Klasa „O”

  1. Radosław Białach
  2. Kamil Gołębiowski
  3. Sebastian Ignaciuk 
  4.  Grzegorz Jakuszko
  5.  Piotr  Jamrowski
  6. Janusz Kaliszuk
  7. Artur Krasowski
  8. Maciej Łasocha
  9. Mateusz Maleńczuk
  10. Rafał Miszkiniuk
  11. Arkadiusz Nestorowicz
  12. Paweł Semeniuk
  13.  Artur Sieraj
  14.  Paweł Smyk
  15. Ryszard Sowa
  16. Jarosław Surowiec
  17. Emil Żuk

Klasa „B”

  1. Robert Androsiuk 
  2. Adam Czarnacki
  3. Jakub Filipiuk
  4. Wojciech Gardys
  5. Daniel Kaliszuk
  6. Hubert Knigawka
  7. Agnieszka Mućka
  8. Damian Pawluczu

 

TABELA 

........

........

........

........

               

........

.........

Najbliższe spotkanie

Huragan Międzyrzec PodlaskiKP Granica Terespol
Huragan Międzyrzec Podlaski   KP Granica Terespol
2018-10-21, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

ZAPOWIEDŹ

 

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LKS Milanów 1:4 Unia Krzywda
Bizon Jeleniec 1:1 Grom Kąkolewnica
KS Bad Boys Zastawie 1:4 Huragan Międzyrzec Podlaski
KP Granica Terespol 4:3 Kujawiak Stanin
Tytan Wisznice 2:0 Unia Żabików
Sokół Adamów 2:1 Lutnia Piszczac
Olimpia Okrzeja 1:2 ŁKS Łazy

AKTUALNOŚCI

REKLAMA DLA MIASTA TERESPOL

I OKOLIC

 

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

RUGBY- UNIA BRZEŚĆ/TERESPOL

WRZESIEŃ 2018

 

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2015

 

 

 

Losowa galeria

Granica-Unia Krzywda 4-1(4-1)21.08.2011
Ładowanie...

Wizyty