KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLKS Rokitno - GLKST Agrosport Leśna Podlaska 1:1
  • KP Granica Terespol - MKS Victoria Parczew 2:1
  • GKS Janovia Janów Podlaski - SRG Sławatycze 7:1
  • S P L G Rogoźnica - KS Twierdza Kobylany 0:1
  • Młodzieżówka Radzyń Podlaski - Orzeł Czemierniki 0:2
  • Dąb Dębowa Kłoda -
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolMKS Victoria Parczew
KP Granica Terespol 2:1 MKS Victoria Parczew
2018-05-20, 16:00:00
     

OGŁOSZENIA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 748, wczoraj: 573
ogółem: 4 720 457

statystyki szczegółowe

Puchar Polski

 

Puchar Polski

Puchar Polski

I Runda Pucharu Polski BOZPN sezonu 2016/2017

7.08.2016 godzina 15

Zestaw par:

  1. Olimpia Okrzeja – Sokół Adamów 2:3
  2. Orlęta Gołaszyn – Bizon Jeleniec 2:3
  3. Polesie Serokomla – Kujawiak Stanin   5:0
  4. Bór Dąbie – Orlęta Łuków 0:1
  5. Perła Dwornia – Dwernicki Stoczek Łukowski 0:3V O
  6. Orkan Wojcieszków – Grom Kąkolewnica 0:8
  7. AR-TIG Huta Dąbrowa – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (1:1) karne 4:5
  8. Wóldom Wólka Domaszewska – Unia Krzywda 0:3 V O
  9. Młodzieżówka Radzyń – Unia Żabików 0:3 V O
  10. Victoria Parczew – Dąb Dębowa Kłoda 2:1
  11. Janowia Janów Podlaski – LZS Dobryń 0:0 (0:1)
  12. Sławatycze – Niwa Łomazy 0:4
  13. Tur Turze Rogi – Łazy 1:7
  14. Wenus Oszczepalin – Orzeł Czemierniki 1:2
  15. Krzna Rzeczyca – Rogoźnica 1:3
  16. Agrosport Leśna Podlaska – RED Sielczyk 4:3
  17. Start Gózd – Wólka Świątkowa 2:3
  18. Unia Żabików II – Tytan Wisznice 0:4
  19. Lutnia Piszczac II – Granica Terespol 1:4
  20. Gręzovia – Bad-Boys Zastawie 1:8

Gospodarz na pierwszym miejscu.

II Rzut Pucharu Polski 14.08.2016 r. godzina 15

Zestaw par:

  1. Polesie Serokomla – Sokół Adamów 2:7
  2. Wólka Światkowa – Orlęta Łuków 0:8
  3. Bad-Boys Zastawie – Dwernicki 3:1
  4. Rogoźnica – Orzeł Czemierniki 3:1
  5. Agrosport – Huragan 0:5
  6. Granica Terespol – Dobryń 3:0
  7. Victoria Parczew – Unia Żabików 1:5
  8. Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica 3:2
  9. Bizon Jeleniec – Łazy 2:1
  10. Tytan – Niwa 2:5

III Rzut Pucharu Polski 13.11.2016 r. godzina 12

Zestaw par:

  1. Granica Terespol – Niwa Łomazy 3:2
  2. Rogoźnica – Huragan Międzyrzec 0:3
  3. BAD-BOYS – Sokół Adamów 1:2
  4. Unia Krzywda – Orlęta Łuków 1:0
  5. Unia Żabików – Lutnia Piszczac 0:1
  6. Bizon Jeleniec – LKS Milanów 3:4 po dogrywce
  7. LKS Orlęta Radzyń – termin wolny
  8. MKS Podlasie – termin wolny

1/4 Pucharu Polski 12.04.2017 /środa/ godzina 1600

  1. MKS Huragan  Międzyrzec Podlaski – Lutnia Piszczac 1:2
  2. Sokół Adamów – MKS Podlasie Biała Podlaska 0:3
  3. Unia Krzywda – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 0:5
  4. Granica Terespol – LKS Agrotex Milanów 2:1

1/2 Pucharu Polski

  1. Granica Terespol – MKS Podlasie 26.04.2017 godz. 16
  2. Lutnia Piszczac – Orlęta Radzyń 17.05.2017 godz. 16

Finał Pucharu Polski 24.05.2017 godz. 17 ( miejsce zostanie ustalone)

Najbliższe spotkanie

SRG SławatyczeKP Granica Terespol
SRG Sławatycze   KP Granica Terespol
2018-05-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

RUGBY- UNIA BRZEŚĆ/TERESPOL

MAJ 2018

ZAMÓW PIZZĘ -

- MENU OBRAZEK PONIŻEJ

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2015

 

 

 

Losowa galeria

Orlęta Radzyń Podl. - Granica Terespol (98) 15.10.2012
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl