KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Dąb Dębowa Kłoda - KP Granica Terespol 2:5
  • GLKST Agrosport Leśna Podlaska - GKS Janovia Janów Podlaski 1:2
  • MKS Victoria Parczew - S P L G Rogoźnica
  • SRG Sławatycze - Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1:4
  • KS Twierdza Kobylany - Orzeł Czemierniki 0:2
  • GLKS Rokitno -
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Dąb Dębowa KłodaKP Granica Terespol
Dąb Dębowa Kłoda 2:5 KP Granica Terespol
2017-09-24, 15:00:00
     

OGŁOSZENIA

 

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 1266
ogółem: 4 567 587

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-20 SRG Sławatycze 1:2 GLKST Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2017-08-20 KS Twierdza Kobylany 3:2 Dąb Dębowa Kłoda zobacz ›
2017-08-20 Orzeł Czemierniki 3:0 GLKS Rokitno zobacz ›
2017-08-20 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1:3 KP Granica Terespol relacja ›
2017-08-20 S P L G Rogoźnica 1:5 GKS Janovia Janów Podlaski zobacz ›
2017-08-20 MKS Victoria Parczew 16:00
2017-08-27 KP Granica Terespol 2:0 S P L G Rogoźnica relacja ›
2017-08-27 GLKS Rokitno 2:2 Młodzieżówka Radzyń Podlaski zobacz ›
2017-08-27 Dąb Dębowa Kłoda 0:3 Orzeł Czemierniki zobacz ›
2017-08-27 GLKST Agrosport Leśna Podlaska 2:0 KS Twierdza Kobylany zobacz ›
2017-08-27 MKS Victoria Parczew 2:1 SRG Sławatycze zobacz ›
2017-08-27 GKS Janovia Janów Podlaski 16:00
2017-09-03 KS Twierdza Kobylany 3:3 MKS Victoria Parczew zobacz ›
2017-09-03 Orzeł Czemierniki 3:2 GLKST Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2017-09-03 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1:1 Dąb Dębowa Kłoda zobacz ›
2017-09-03 S P L G Rogoźnica 3:2 GLKS Rokitno zobacz ›
2017-09-03 GKS Janovia Janów Podlaski 2:6 KP Granica Terespol relacja ›
2017-09-03 SRG Sławatycze pauza ---
2017-09-10 GLKS Rokitno 2:4 GKS Janovia Janów Podlaski zobacz ›
2017-09-10 Dąb Dębowa Kłoda 1:5 S P L G Rogoźnica zobacz ›
2017-09-10 GLKST Agrosport Leśna Podlaska 3:1 Młodzieżówka Radzyń Podlaski zobacz ›
2017-09-10 MKS Victoria Parczew 0:1 Orzeł Czemierniki zobacz ›
2017-09-10 SRG Sławatycze 1:2 KS Twierdza Kobylany zobacz ›
2017-09-10 KP Granica Terespol pauza ---
2017-09-17 Orzeł Czemierniki 4:2 SRG Sławatycze zobacz ›
2017-09-17 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2:2 MKS Victoria Parczew zobacz ›
2017-09-17 S P L G Rogoźnica 2:1 GLKST Agrosport Leśna Podlaska zobacz ›
2017-09-17 GKS Janovia Janów Podlaski 4:0 Dąb Dębowa Kłoda zobacz ›
2017-09-17 KP Granica Terespol 3:0 GLKS Rokitno relacja ›
2017-09-17 KS Twierdza Kobylany pauza ---
2017-09-24 Dąb Dębowa Kłoda 2:5 KP Granica Terespol zobacz ›
2017-09-24 GLKST Agrosport Leśna Podlaska 1:2 GKS Janovia Janów Podlaski zobacz ›
2017-09-24 SRG Sławatycze 1:4 Młodzieżówka Radzyń Podlaski zobacz ›
2017-09-24 KS Twierdza Kobylany 0:2 Orzeł Czemierniki zobacz ›
2017-09-24 GLKS Rokitno 00:00
2017-11-05 MKS Victoria Parczew S P L G Rogoźnica 13:00
2017-10-01 Młodzieżówka Radzyń Podlaski KS Twierdza Kobylany 15:00
2017-10-01 S P L G Rogoźnica SRG Sławatycze 15:00
2017-10-01 GKS Janovia Janów Podlaski MKS Victoria Parczew 15:00
2017-10-01 KP Granica Terespol GLKST Agrosport Leśna Podlaska 15:00
2017-10-01 GLKS Rokitno Dąb Dębowa Kłoda 15:00
2017-10-01 Orzeł Czemierniki 15:00
2017-10-08 MKS Victoria Parczew KP Granica Terespol 14:00
2017-10-08 SRG Sławatycze GKS Janovia Janów Podlaski 14:00
2017-10-08 KS Twierdza Kobylany S P L G Rogoźnica 14:00
2017-10-08 Orzeł Czemierniki Młodzieżówka Radzyń Podlaski 14:00
2017-10-08 Dąb Dębowa Kłoda 14:00
2017-10-08 GLKST Agrosport Leśna Podlaska GLKS Rokitno 00:00
2017-10-15 S P L G Rogoźnica Orzeł Czemierniki 14:00
2017-10-15 GKS Janovia Janów Podlaski KS Twierdza Kobylany 14:00
2017-10-15 KP Granica Terespol SRG Sławatycze 14:00
2017-10-15 GLKS Rokitno MKS Victoria Parczew 14:00
2017-10-15 Dąb Dębowa Kłoda GLKST Agrosport Leśna Podlaska 14:00
2017-10-15 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 00:00
10  2017-10-22 MKS Victoria Parczew Dąb Dębowa Kłoda 13:00
10  2017-10-22 SRG Sławatycze GLKS Rokitno 13:00
10  2017-10-22 KS Twierdza Kobylany KP Granica Terespol 13:00
10  2017-10-22 Orzeł Czemierniki GKS Janovia Janów Podlaski 13:00
10  2017-10-22 Młodzieżówka Radzyń Podlaski S P L G Rogoźnica 13:00
10  2017-10-22 GLKST Agrosport Leśna Podlaska 00:00
11  2017-10-29 GKS Janovia Janów Podlaski Młodzieżówka Radzyń Podlaski 13:00
11  2017-10-29 KP Granica Terespol Orzeł Czemierniki 13:00
11  2017-10-29 GLKS Rokitno KS Twierdza Kobylany 13:00
11  2017-10-29 Dąb Dębowa Kłoda SRG Sławatycze 13:00
11  2017-10-29 GLKST Agrosport Leśna Podlaska MKS Victoria Parczew 13:00
11  2017-10-29 S P L G Rogoźnica 00:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-06 KS Twierdza Kobylany 1:3 KP Granica Terespol zobacz ›
---  2017-08-13 KP Granica Terespol 4:2 Niwa Łomazy zobacz ›

Najbliższe spotkanie

KP Granica TerespolGLKST Agrosport Leśna Podlaska
KP Granica Terespol   GLKST Agrosport Leśna Podlaska
2017-10-01, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Młodzieżówka Radzyń Podlaski - KS Twierdza Kobylany
S P L G Rogoźnica - SRG Sławatycze
GKS Janovia Janów Podlaski - MKS Victoria Parczew
KP Granica Terespol - GLKST Agrosport Leśna Podlaska
GLKS Rokitno - Dąb Dębowa Kłoda
Orzeł Czemierniki -

WRZESIEŃ 2017

 

GRAMY DALEJ

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

Najnowsza galeria

Seniorzy: Janowia-Granica 2-6,03.09.2017
Ładowanie...

Centralna Liga Juniorów

2015

 

 

 

Losowa galeria

Orkan W.-Granica 15.05.2011
Ładowanie...

Wizyty

Sport.pl