|
dzisiaj: 11708, wczoraj: 1247
ogółem: 7 450 219
statystyki szczegółowe
Granica Terespol
1. kolejka - 0
2.kolejka - MARCIN LEWCZUK,Piotr Bołtowicz
3
4
5
6
7
8
9
10
------------------------------------------------------------------------------
========================================
========================================
Młodzieżówka Radzyń
1 kolejka - ARTUR DYMEK
2 kolejka - PATRYK KOŁODZIEJCZYK,Piotr Łoziński
3
4
5
6
7
8
9
10
-------------------------------------------------------------
====================================
=====================================
Twierdza Kobylany
1 kolejka - KAROL NOWICKI ,BARTŁOMIEJ KLEKOTKA,KACPER SZYMAŃSKI
--------------------------------------------------------------
2. kolejka - BARTŁOMIEJ KLEKOTKA,
KACPER SZYMAŃSKI,KACPER SZYMAŃSKI (2ż)KACPER SZYMAŃSKI (cz)
---------------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
---------------------------------------------------------------
====================================
====================================
Dąb Dębowa Kłoda
1 kolejka -TOMASZ TABEŃSKI
------------------------------------------------------------------
2 kolejka - Radosław Daszczyk , Tomasz Jaroszkiewicz
-------------------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
-----------------------------------------------------------------
====================================
====================================
Orzeł Czemierniki
1 kolejka - 0
------------------------------------------------------------------
2. kolejka - Marek Gruba , EMIL MEKSUŁA , ADRIAN JUCHIMIUK, ŁUKASZ SOBIESZEK,Tomasz Jaroszkiewicz ,ŁUKASZ SOBIESZEK( 2 ż) ŁUKASZ SOBIESZEK(CZ)
------------------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
-------------------------------------------------------------------
=====================================
=====================================
Rokitno
1 kolejka - 0
--------------------------------------------------------------------
2.kolejka - Wojciech Jarzynka,MATEUSZ SYLWESIUK
---------------------------------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
--------------------------------------------------------------------
==============================================
==============================================
Agrosport Leśna Podlaska
1 kolejka - TOMASZ CELIŃSKI ,KRZYSZTOF ROMANIUK
-------------------------------------------------------------------------
2 kolejka - MATEUSZ PANASIUK
-------------------------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
----------------------------------------------------------------------
========================================
========================================
Sławatycze
1 kolejka - 0
2. kolejka - DAWID SPÓLNY
3.kolejka -
------------------------
4 kolejka
KRYSTIAN SOŁODUSZKIEWICZ(1),PAWEŁ MIŁOSZ
----------------------------------------------------------
5 kolejka
IRENEUSZ SZKODZIŃSI KRYSTIAN SOŁODUSZKIEWICZ (2)
----------------------------------------------
6 kolejka
IRENEUSZ SZKODZIŃSI ARNOLD SOŁODUSZKIEWICZ
------------------------------------------------
7 kolejka
MICHAŁ SOŁODUSZKIEWICZ DAWID SPÓLNY
-------------------------------------------------
8 kolejka
DAWID CHOMICZEWSKI DAMIAN BURACZYŃSKI DAMIAN ZAGAJSKI
DAMIAN BURACZYŃSKI (czerwona) ,DAWID CHOMICZEWSKI 2 x żólta i czerwona
-===========================================
============================================
Janowia Janów Podlaski
1 kolejka - 0
---------------------------------------
2 pauza
----------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
---------------------------------------------------------------------------
==========================================
==========================================
Rogoźnica
1 kolejka - KRZYSZTOF KONDRACIUK
-----------------------------------------------------------
2 kolejka - ŁUKASZ BORYSIUK
----------------------------------------------------------
3
4
5
6
7
8
9
10
------------------------------------------------------------------------------
============================================
============================================
Victoria Parczew
1. kolejka- pauza
-------------------------------------------------------------------
2. kolejka - MACIEJ KORYBSKI,Tomasz Świć
--------------------------------------------------------------------
3 kolejka -
---------------------------------
0 |
Brak aktywnych ankiet. |