KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PP:II RUNDA : TOP B.P. - GRANICA 1-2** lll RUNDA Młodz.R.P. - GRANICA 11.11.18
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Milanów - Unia Krzywda 1:4
  • Bizon Jeleniec - Grom Kąkolewnica 1:1
  • KS Bad Boys Zastawie - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4
  • KP Granica Terespol - Kujawiak Stanin 4:3
  • Tytan Wisznice - Unia Żabików 2:0
  • Sokół Adamów - Lutnia Piszczac 2:1
  • Olimpia Okrzeja - ŁKS Łazy 1:2
  •        

Ostatnie spotkanie

KP Granica TerespolKujawiak Stanin
KP Granica Terespol 4:3 Kujawiak Stanin
2018-10-13, 12:00:00
    relacja »

Logowanie

PROSZĘ ZAZNACZYĆ

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
ŁKS Łazy - LKS Milanów
Lutnia Piszczac - Olimpia Okrzeja
Unia Żabików - Sokół Adamów
Kujawiak Stanin - Tytan Wisznice
Huragan Międzyrzec Podlaski - KP Granica Terespol
Grom Kąkolewnica - KS Bad Boys Zastawie
Unia Krzywda - Bizon Jeleniec

TERESPOL REKLAMA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

15

10-2018

pon.

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 517, wczoraj: 1233
ogółem: 4 841 549

statystyki szczegółowe

KARTKI - Jesień 2017

Granica Terespol

1. kolejka - 0

2.kolejka - MARCIN LEWCZUK,Piotr Bołtowicz

3

4

5

6

7

8

9

10

------------------------------------------------------------------------------

========================================

========================================

Młodzieżówka Radzyń

1 kolejka - ARTUR DYMEK

2 kolejka - PATRYK KOŁODZIEJCZYK,Piotr Łoziński

3

4

5

6

7

8

9

10

 

-------------------------------------------------------------

====================================

=====================================

Twierdza Kobylany

1 kolejka - KAROL NOWICKI ,BARTŁOMIEJ KLEKOTKA,KACPER SZYMAŃSKI

--------------------------------------------------------------

2. kolejka - BARTŁOMIEJ KLEKOTKA,

KACPER SZYMAŃSKI,KACPER SZYMAŃSKI (2ż)KACPER SZYMAŃSKI (cz)

---------------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

---------------------------------------------------------------

====================================

====================================

Dąb Dębowa Kłoda

1 kolejka -TOMASZ TABEŃSKI

------------------------------------------------------------------

2 kolejka - Radosław Daszczyk , Tomasz Jaroszkiewicz

-------------------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

 

-----------------------------------------------------------------

====================================

====================================

Orzeł Czemierniki

1 kolejka - 0

------------------------------------------------------------------

2. kolejka - Marek Gruba , EMIL MEKSUŁA , ADRIAN JUCHIMIUKŁUKASZ SOBIESZEK,Tomasz Jaroszkiewicz ,ŁUKASZ SOBIESZEK( 2 ż) ŁUKASZ SOBIESZEK(CZ)

------------------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10
-------------------------------------------------------------------

=====================================

=====================================

Rokitno

1 kolejka - 0 

--------------------------------------------------------------------

2.kolejka - Wojciech Jarzynka,MATEUSZ SYLWESIUK

---------------------------------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

--------------------------------------------------------------------

==============================================

==============================================

Agrosport Leśna Podlaska

1 kolejka - TOMASZ CELIŃSKI ,KRZYSZTOF ROMANIUK

-------------------------------------------------------------------------

2 kolejka - MATEUSZ PANASIUK

-------------------------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

----------------------------------------------------------------------

========================================

========================================

Sławatycze

1 kolejka - 0

2. kolejka - DAWID SPÓLNY

3.kolejka -

------------------------

4 kolejka

KRYSTIAN SOŁODUSZKIEWICZ(1),PAWEŁ MIŁOSZ

----------------------------------------------------------

5 kolejka

IRENEUSZ SZKODZIŃSI   KRYSTIAN SOŁODUSZKIEWICZ (2)   

----------------------------------------------

6 kolejka

IRENEUSZ SZKODZIŃSI   ARNOLD SOŁODUSZKIEWICZ  

ADRIAN BOGUSZEWSKI

------------------------------------------------

7 kolejka

MICHAŁ SOŁODUSZKIEWICZ   DAWID SPÓLNY

-------------------------------------------------

8 kolejka

DAWID CHOMICZEWSKI  DAMIAN BURACZYŃSKI DAMIAN ZAGAJSKI

 DAMIAN BURACZYŃSKI (czerwona) ,DAWID CHOMICZEWSKI 2 x żólta i czerwona

 

 

-===========================================

============================================

Janowia Janów Podlaski

1 kolejka - 0

---------------------------------------

2 pauza

----------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

---------------------------------------------------------------------------

==========================================

==========================================

Rogoźnica

1 kolejka - KRZYSZTOF KONDRACIUK

-----------------------------------------------------------

2 kolejka  - ŁUKASZ BORYSIUK

----------------------------------------------------------

3

4

5

6

7

8

9

10

------------------------------------------------------------------------------

============================================

============================================

Victoria Parczew

1. kolejka- pauza

-------------------------------------------------------------------

2. kolejka - MACIEJ KORYBSKI,Tomasz Świć

--------------------------------------------------------------------

3 kolejka - 

---------------------------------

Najbliższe spotkanie

Huragan Międzyrzec PodlaskiKP Granica Terespol
Huragan Międzyrzec Podlaski   KP Granica Terespol
2018-10-21, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

ZAPOWIEDŹ

 

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LKS Milanów 1:4 Unia Krzywda
Bizon Jeleniec 1:1 Grom Kąkolewnica
KS Bad Boys Zastawie 1:4 Huragan Międzyrzec Podlaski
KP Granica Terespol 4:3 Kujawiak Stanin
Tytan Wisznice 2:0 Unia Żabików
Sokół Adamów 2:1 Lutnia Piszczac
Olimpia Okrzeja 1:2 ŁKS Łazy

AKTUALNOŚCI

REKLAMA DLA MIASTA TERESPOL

I OKOLIC

 

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

RUGBY- UNIA BRZEŚĆ/TERESPOL

WRZESIEŃ 2018

 

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2015

 

 

 

Losowa galeria

Archiwum foto dawniej i dziś
Ładowanie...

Wizyty