KP Granica Terespol - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • PP:II RUNDA : TOP B.P. - GRANICA 1-2** lll RUNDA Młodz.R.P. - GRANICA 5-2
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lutnia Piszczac - LKS Milanów 6:2
  • Unia Żabików - ŁKS Łazy 1:1
  • Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja 1:1
  • Huragan Międzyrzec Podlaski - Sokół Adamów 1:2
  • Grom Kąkolewnica - Tytan Wisznice 8:0
  • Unia Krzywda - KP Granica Terespol 1:0
  • Bizon Jeleniec - KS Bad Boys Zastawie 4:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Młodzieżówka Radzyń PodlaskiKP Granica Terespol
Młodzieżówka Radzyń Podlaski 5:2 KP Granica Terespol
2018-11-11, 12:00:00
     
spotkanie pucharowe

100 LAT NIEPODLEGŁEJ

Logowanie

PROSZĘ ZAZNACZYĆ

TERESPOL REKLAMA

Facebook

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY STRONY

^^^^^^^

                 

 

 

 

Strony internetowe

 

 

 

Rekord13905wejść31.10.14

Buttony

Partnerzy

TEKST DO OBRAZKA

TEKST DO OBRAZKA

 

 

 

OKRĘGOWE ZPN

 

TEKST DO OBRAZKATEKST DO OBRAZKA

 

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
mirek3000
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 1475
ogółem: 4 908 663

statystyki szczegółowe

Dziennik Wschodni

Zadyma we wszystkich klasach rozgrywkowcyh. Rośnie liczna spadkowiczów

Michał Beczek

Karna degradacja Resovii Rzeszów doprowadziła do olbrzymiego zamieszania. Również w ligach podlegających Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

We wtorek Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrywała odwołania klubów z drugiej ligi. Pozwolenia na grę nie dostały trzy zespoły: Tur Turek, Unia Tarnów i Resovia Rzeszów.

Dwa ostatnie występowały w grupie wschodniej, w której grają także kluby z naszego regionu. Teraz zostaną zdegradowane o jedną klasę rozgrywkową. Resovia trafi do trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej, co wywoła lawinę spadków. Odczują ją nawet w "okręgówkach”.

Z trzeciej ligi w normalnych warunkach degradowane są trzy zespoły. Ta liczba zwiększa się z każdym zespołem, spadającym do danej grupy z wyższej klasy rozgrywkowej. Ponieważ taki los spotkał Resovię i Siarkę Tarnobrzeg (nie utrzymała się na boisku), z trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej "poleci” aż pięć drużyn.

Na pewno będą to: Unia Nowa Sarzyna, która wycofała się z rywalizacji po rundzie jesiennej i Orlęta Łuków. O uniknięcie miejsc 12-14 powalczy aż sześć zespołów: Czarni 1910 Jasło, Orzeł Przeworsk (woj. podkarpackie), Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Chełmianka Chełm oraz Stal Kraśnik (wol. lubelskie).

W najgorszym scenariuszu, zakładającym utrzymanie dwóch pierwszych ekip, aż cztery drużyny mogą spaść do lubelskiej czwartej ligi. W najlepszym skończy się na dwóch.

To oznacza, że z czwartej ligi spadnie od czterech do sześciu zespołów. Tak czy inaczej skończony jest już trud Roztocza Szczebrzeszyn.

Podopieczni Marka Pogódzia zaliczyli niezwykle udany finisz sezonu, zdobywając siedem punktów w trzech spotkaniach, ale ich relegacja jest już przesądzona. Na kolejkę przed końcem rywalizacji mają trzy punkty mniej i gorszy bilans bezpośrednich spotkań niż 12 w tabeli Orion Niedrzwica Duża.

Czterech spadkowiczów znamy już na pewno. Oprócz Roztocza są to Włodawianka Włodawa, Lutnia Piszczac i Podlasie II Biała Podlaska. Jeżeli ligę opuści pięć drużyn, o swój los drżeć będzie osiem (!) innych zespołów, a jeżeli ta liczba powiększy się do sześciu, pewna swego nie będzie nawet czwarta w tabeli Stal Poniatowa.

Co ciekawe, sytuacja będzie niejasna nawet w niedzielę, gdy zostanie rozegrana ostatnia kolejka czwartej ligi.

Drużyny, które zostaną sklasyfikowane na 11 i 12 miejscu, będą musiały zaczekać na wyniki trzecioligowców. Ci zakończą sezon tydzień później, a to właśnie ich rozstrzygnięcia będą kluczowe.

CO Z „OKRĘGÓWKAMI”?

Zamieszanie z degradacjami na wyższych poziomach rozgrywek, nie ominie klas okręgowych. Liczba spadkowiczów z każdej grupy zwiększy się, ale nie wiadomo jeszcze, o ile zespołów.

Jeszcze niedawno wydawało się, że z zamojskiej „okręgówki” spadną tylko trzy drużyny. Orkan Bełżec, Piast Babice i Tanew Majdan Stary walczyły o 13, ostatnie bezpieczne, miejsce. Po relegacji Roztocza wiadomo już, że wszystkie te ekipy podzielą los Płomienia-Spartana Nieledew i za rok zagrają w A klasie. Nieoczekiwanie pewna swego nie może być też Victoria Łukowa-Chmielek, która... jeszcze kilka dni temu cieszyła się z utrzymania.

Wśród zespołów zagrożonych spadkiem z czwartej ligi jest jednak również Huczwa Tyszowce. Jeśli drużyna Jacka Paszkiewicza zazna goryczy degradacji, z zamojskiej grupy poleci piąty zespół. Będzie to Victoria lub... V-System Sparta Łabunie, której działacze nie mieli podstaw myśleć, że w ostatniej kolejce czeka ich walka o utrzymanie.

Od trzech do pięciu drużyn spadnie też z lubelskiej „okręgówki”. Z A klasą witać mogą się już Pogoń 07 Lubartów, GKS Niemce i Tajfun Ostrów Lubelski. Los Sławinu Lublin, Iskry Krzemień i Hetmana Gołąb zależny jest od rozstrzygnięć w czwartej lidze.

Z chełmskiej grupy w normalnych okolicznościach spadłby tylko jeden zespół – Vitrum Wola Uhruska. Po degradacji Włodawianki, utrzymania nie da 13 miejsce, a gdyby do klasy okręgowej wróciły też Sparta Rejowiec Fabryczny i Victoria Żmudź, spadną również ekipy sklasyfikowane na 12 i 11 pozycji. Zagrożone drużyny to: Hutnik Ruda-Huta, Tatran Kraśniczyn i Unia Białopole.

Wszystko jasne jest jedynie w Białej Podlaskiej. Z czwartej ligi relegowane zostały już Lutnia Piszczac i rezerwy Podlasia Biała Podlaska, więc „okręgówkę” opuszczą trzy ostatnie drużyny: GLKS Rokitno, Victoria Parczew i Bizon Jeleniec.

żródło:Dziennik Wschodni

 

 

KONIEC RUNDY JESIENNEJ

Reklama

100 LAT NIEPODLEGŁEJ

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Lutnia Piszczac 6:2 LKS Milanów
Unia Żabików 1:1 ŁKS Łazy
Kujawiak Stanin 1:1 Olimpia Okrzeja
Huragan Międzyrzec Podlaski 1:2 Sokół Adamów
Grom Kąkolewnica 8:0 Tytan Wisznice
Unia Krzywda 1:0 KP Granica Terespol
Bizon Jeleniec 4:1 KS Bad Boys Zastawie

AKTUALNOŚCI

REKLAMA DLA MIASTA TERESPOL

I OKOLIC

 

Ankiety

Czy jesteś za tym aby budynek do nagłaśniania:

RUGBY- UNIA BRZEŚĆ/TERESPOL

LISTOPAD 2018

 

 

Statystyki drużyny

Gdzie trafił szalik

        szalikgranica@interia.pl

OBSADA SĘDZIOWSKA

OBSADA SĘDZIOWSKA

 

 

 

2018

 

 

 

Losowa galeria

TURNIEJ HALOWY W TERESPOLU 15.12.2012 rocz.2000
Ładowanie...

Wizyty